Юлія Мендель: Як це бути речником Володимира Зеленського? Це коли починаєш суботу о 7 ранку, летиш у …

Новости

Як це бути речником Володимира Зеленського? Це коли починаєш суботу о 7 ранку, летиш у Запоріжжя, потім гелікоптером — у Маріуполь. І тут разом з Президентом Володимир Зеленський:

* Відкриваєш центр розмінування. Уявіть — понад 7 тисяч квадратних кілометрів на Донбасі, що під контролем України, забруднено вибухонебезпечними предметами. У новому центрі не лише нове сучасне обладнання, а й рОботи.

Завдяки цьому ми можемо зберегти життя. Сьогодні ми спостерігали за співпрацею роботів та людей, коли нам показували розмінування машини. Це вже крок у майбутнє. І сьогодні новий центр — це практичний крок, потрібний Україні.

* Відвідуєш підписання контракту на $25 мільйонів інвестицій. Інвестиції ідуть від французької компанії, яка не хотіла бути в Україні, бо не порозумілася з якоюсь із попередніх влад. В цілому цей проект матиме ще два приблизно такі ж транші. Що він дасть? Зменшить споживання енергії на Маріупольському підприємстві, кількість викидів (наприклад, пилу до 90%, сполук сірки на 43%). Для впровадження проекту створять 1000 робочих місць.

Ми очікуємо, що ці інвестиції в цілому вплинуть позитивно на екологічну ситуацію в Маріуполі. Адже перше, що тут говорять місцеві — важко дихати, серйозне забруднення.

* Поговорили з малим та середнім бізнесом. Хочуть дорогу Маріуполь-Запоріжжя, аеропорт, бетонні дороги.

Загрузка...

Подивилася на «Квартал 95» поза сценою, вижила проходку в люди. Повернення в Київ о 22:00. Це якщо виникають питання, як це — бути речником Президента Зеленського. 👍💪

Юлія Мендель