“Руський мир” пробрався в українську школу! Скандал набирає обертів

Новости

В одній з українських шкіл стався кричущий скандал, який викликав обурення громадськості. У школі №97 міста Дніпро учням роздали анкети з питаннями про те, які мови вони хотіли б вивчати. Однак російську в них віднесли до мов «корінного народу».

Фото документа і присвячений скандалу пост опублікували на сторінці «Василь Стус» в Twitter.

«Ну що, перші ластівки пішли? У Дніпрі починають роздавати анкети з пропозицією вивчати російську мову як мову корінного народу. Незважаючи на те, що в анкеті є й інші мови, питання ставиться саме щодо російської», – пише автор.

Новина збурила підписників пабліку, і вони висловили своє обурення в коментарях під постом, засудивши занадто ліберальне ставлення до мови країни-агресора в Україні.

«Так в Дніпрі маса російських шкіл. Їх же не перевели на українську. Децентралізація-сепаратизація», «Влада, поверніть українську мову в загальноосвітній простір. Повикидати російськомовних викладачів з вузів і створіть 100% український контент на ТБ і радіо, рекламу і сферу послуг», «Де це? Які скоти», «Хочете більше рюцких шкіл – їдьте жити на Росію. Уже шостий рік існую під окупацією цієї мерзенної, двоногої нечисті», – пишуть українці

Також раніше повідомлялося, що в одному з супермаркетів Київщини розгорівся скандал через працівницю магазину.

Кілька місяців тому стало відомо, що тепер не тільки чиновники зобов’язані говорити державною мовою, касирів це також стосується. І якщо про здібності деяких багатих і відомих вже ходять анекдоти, то магазини це, на жаль, досихпір нічого не навчило.

Наприклад, нещодавно саме на мовному ґрунті вибухнув скандал на Київщині. Користувачі мережі скаржаться на те, що касирка нахабно відповідає на прохання перейти на українську, не дає книгу скарг і навіть відмовляється кликати адміністратора, щоб вирішити проблему.

Один з покупців вирішив не залишити це просто так, викликав копів і написав заяву.

Джерело

Загрузка...