Смерть Ради Європи: Україна прийняла радикальне рішення стосовно ПАРЄ

Новости

Україна залишає ПАРЄ в знак протесту проти рішення Парламентської асамблеї, яке істотно скоротило можливості введення санкцій проти делегації РФ. Українська делегація призупинить роботу в Парламентській асамблеї Ради Європи. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив голова делегації Верховної Ради у ПАРЄ Володимир Ар’єв.

“Рішення української делегації – припинити участь у роботі сесії ПАРЄ, крім питань, пов’язаних з позбавленням повноважень російської делегації”, – пише він у Facebook.

Одночасно з цим кореспондент “Європейської правди” зі Страсбурга повідомляє, що після оскарження повноважень російської делегації і зупинки автоматичного призначення Слуцького віце-президентом ПАРЄ українська делегація спільно покинула сесійну залу.

Також повідомляється, що в середу українська делегація ще тимчасово повернеться до зали, але тільки для участі в оскарженні повноважень російської делегації.

При цьому вже є рішення про те, що незалежно від рішення (йдеться про оскарження), українці вже не повернуться до сесійної зали ПАРЄ.

Як відомо, Україна залишає ПАРЄ в знак протесту проти рішення Парламентської асамблеї, яке істотно скоротило можливості введення санкцій проти делегації РФ.

Джерело