Те що сталося не вкладається в рамки звичайного криміналу. Це дно. Навіть для тих, хто живе поза законом. Кілька днів тому…, — АТОвець

Новости

Те що сталося не вкладається в рамки звичайного криміналу. Це дно. Навіть для тих, хто живе поза законом. Кілька днів тому ми поховали нашого друга і побратима Сашу Андрієнко. Я написав пост про це, де вказав картку дружини для всіх бажаючих допомогти. Тому, що троє дітей залишилися без годувальника. Багато хто відгукнувся. Кожен допоміг, чим міг. А сьогодні, то що залишилося від похорону на картці вкрали. Вкрав шахрай. Вкрала тварюка, до якої я навіть не можу підібрати назву

Він зателефонував одному з волонтерів, який теж написав подібний пост і знав Сашу особисто. Розповів, що хоче допомогти. Питав, що за людина був Саша. Природно, волонтер, проста хороша людина, з радістю розповів, ким був Саша. Розповів, що він його знає, і чим допомагав підрозділу.

Вдові ця скотина дзвонила вже підготовленою. Він розповів, що він від такої-то людини. Згадав допомогу, яку той надавав, для достовірності. Розповів про цільову допомогу для сімей загиблих, яку він спрямує сім’ї Андрієнко. А в кінці попросив номери телефонів батьків Саші. Мовляв, треба зателефонувати їм, запитати, може що потрібно.

Потім у Сашиної Дружини перестав працювати телефон. Злочинець заблокував сім-карту, і замовив відновлення в компанії оператора. Так-так, в неконрактних пакетах, для підтвердження, що цей номер твій необхідно назвати телефони, за якими ти найчастіше дзвониш. Урод розрахував правильно — в цей період більшість дзвінків по-логіці були за телефонами батьків. Зазвичай, потрібні 5 телефонів. Але йому чомусь вистачило 2-х. Мабуть у МТС якось так буває.

А потім, маючи телефон до якого прив’язана банківська карта — він зняв гроші, що залишилися. Як саме це сталося, за якою схемою — зараз розбирається поліція. Виявилося, в Ощадбанку це можна зробити.

Тобто, ще раз — покидьок добре вивчив справу. І добре розумів, у кого він краде гроші. У вдови і трьох дітей. Не вдови олігарха. Вдови військового.

Загрузка...

Але є і хороші новини. Сашина дружина вчасно занепокоїлася з приводу заблокування сім-карти, і звернулася до оператора. Оператор її знову заблокував. У механізмі шакалячої схеми щось не спрацювало, і гроші зависли.
Тепер їх повернуть на вимогу поліції.

Звісно, це все (і розшук) відбудеться, якщо поліція міста Первомайськ на Харківщіні спрацює як треба.

Той хто це зробив, може жити в ілюзії з приводу того, що він легко «зістрибнув». Ні. Є речі, які не можна робити однозначно. І які не прощають. Ні в якому з світів.

Ланцюжок розмотають.

Навіть не виключено, що головний фігурант цього — тихенько чалиться десь в не таких віддалених місцях. І керує процесом по телефону.

Це не важливо.

Навіть якщо закон не зможе його дістати.

Коли ми будемо мати всі дані, ми навіть рук бруднити об це лайно не будемо. Ми просто знайдемо спосіб передати інформацію відповідним людям з відповідного світу. Тим, хто поважає, нехай і свої, закони і поняття про людяність.

А вони вже розсудять, як бути з істотою, що відняла у вдови військового і трьох його дітей — останнє.

Ось його фейк-акаунт. Зверніть увагу. Альфівець, бдд, начальник відділу.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100038763934151

І ви всі теж запам’ятайте цю схему. Щоб не налетіти.

І для тих, хто хотів але не зміг допомогти Сашиної сім’ї через блок картки (а таких мінімум четверо) я даю нові реквізити.

4149 5010 2005 8674 Аваль

Вікторія Афанасьєва

P.S БУДЬ ЛАСКА, УТРИМАЙТЕСЬ ВІД «ЗЛИХ» СМАЙЛИКІВ. Бо фейсбук знесе пос

Гліб Бабіч