Геращенко жopстко звeрнулася до Зeлeнського: В той час, коли ви «зробили все, аби…»

Новости Общество Социальные сети

Набір випадкових слів придворному телеканалу. Випадкової людини на посаді президента. Навіть для офіційного фото на офіційній сторінці обрано цитату з набором слів.

В той час, коли ви «зробили все, аби Росія сьогодні сказала, що не збирається вторгатися в Україну», МЗС РФ видав більш, ніж хамську заяву, яка є гібридним вторгненням в нашу зовнішню політику. Кремль вимагає від НАТО офіційно переглянути рішення Будапештського саміту 2008 року і відмовити Україні і Грузії в перспективі надання ПДЧ. Де реакція МЗС і Банкової?

Ще більш небезпечним є випадковий і вельми небезпечний набір слів про референдум.

Цитата:
«Я не виключаю референдуму щодо Донбасу в цілому. І тут питання не в статусі. У нас може бути таке в житті. Це може бути щодо Донбасу, щодо Криму, в цілому щодо припинення війни. Таке може бути, якщо хтось, якась країна буде нам пропонувати ті чи інші умови.»

Єдина країна, яка прагне проведення референдуму до Криму чи Донбасу- це Росія. Бо тільки вона зацікавлена в глибокій дестабілізації України. А подібний референдум розірве суспільство і розшматує країну.

Юрист Зеленський, який зараз працює гарантом Конституції, звичайно ж, ніколи її не читав. Інакше б знав, що питання територіальної цілісності не виносяться на референдум. Крим- це Україна! Донбас- це Україна! Заяви Зеленського, які ставлять це під сумнів- це державна зрада.

Загрузка...

Україна війну НЕ ПОЧИНАЛА. Тому жодним референдумом її не зупинити. Для цього потрібно посилювати українську армію і дипломатію, аби всім світом тиснути на агресора. Путіна. Чиє прізвище Зеленський боїться вимовити і з ким планує прямі переговори.

Я стаю фанаткою пані Мосійчук. Вміє вона розговорити свого улюбленого візаві, викупуючи в теплій ванночці. Влітку- явка з повинною у справі вагнерівців, зараз- видав план капітуляції перед Кремлем через референдум.
Записуйте ще. Ми хоч так дізнаємося про плани Банкової, які точно потрібно зупиняти.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять, у приміщенні та текст

Iryna Gerashchenko

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди