»Дитячий розвод»: українці викрили новий »фокус» телефонних шахраїв (ФОТО)

Новости Общество Социальные сети

У мережі викрили новий спосіб обману українців, при якому телефонують клієнтам банку і, представляючись співробітниками, просять терміново поміняти пароль на карті.

Схему описав на своїй сторінці в Facebook співзасновник Monobank Олег Гороховський. Він навіть опублікував скріншоти з доказами.

«Новий фокус телефонних шахраїв. Дзвонять клієнту, представляються співробітником служби безпеки. Надсилають фото з банкомату, на якій випадкова людина знімає гроші. І кажуть, з вашої картки знімають гроші, це ви? Якщо ні, терміново поміняйте PIN на карті на той, який я вам зараз скажу. Ось винахідливі чорти», — написав він.

У коментарях до його запису користувачі висловили здивування, невже хтось може попастися на таку вудку шахраїв.

«Невже є потерпілі від цієї афери століття?», «Код приходить від банку в смс і його не можуть знати співробітники безпеки, як і говорити на який поміняти. Дитячий розвод», «Фінансова безграмотність населення», — написали в коментарях.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні через мережу стали обманювати не тільки покупців, а й продавців. Найбільш поширений спосіб шахрайства — невідомий чоловік телефонує і просить повідомити номер банківської карти, термін її дії та CVV-код.

джерело