“Йому офігенно!” Добкін вкотре став героєм соціальної мережі через загадкову поведінку (Відео)

Видео Новости Общество Социальные сети Юмор

Народний депутат із фракції “Опозиційний блок” Дмитро Добкін вкотре став героєм соціальної мережі через загадкову поведінку в стінах Верховної Ради.

У вівторок, 20 листопада, фотограф Ян Доброносов опублікував відео з парламенту, на якому одіозний нардеп із жувальною гумкою у роті реагує на те, що відбувається у залі, незвичайною мімікою, різкими рухами голови й вибуховим сміхом.

При цьому він постійно смикав руками, стискав, переплітав і хрустів пальцями (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки) – про це пише Obozrevatel

За словами автора, Добкін посидів у залі 10 хвилин, після чого покинув приміщення.

Відео викликало неоднозначну реакцію серед користувачів мережі: частина українців висловила припущення, що парламентарій перебуває під дією наркотиків; деякі пояснили емоційну поведінку Добкіна неврологічними проблемами. Також з’явилася версія, що таким чином нардеп вирішив привернути увагу до себе після гучного виключення Бойка і Льовочкіна з “Опозиційного блоку”.

“Я, звичайно, не нарколог, але його стану заздрю”, “Йому ох*єнно!”, “Єдина людина в залі на позитиві”, “Знято момент народження у голові Дмитра нового закону!” — сміються у коментарях під постом.

Загрузка...

ВІДЕО:

джерело