Зона! Головний військовий прокурор матіос рекламує бокс разом з наркобароном по кличці матрос

Новости

Таїса Гайда

головний військовий прокурор матіос рекламує бокс разом з наркобароном по кличці матрос
які чудні люди, і головне за спорт переживають

*****
Ольга Решетилова

Анатолій Матіос став головою Наглядової ради Федерації боксу України.

Впевнена, це історична подія для українського боксу.

Адже тільки люди з державницьким мисленням, як в Анатолія Васильовича, здатні переступити через себе і піти на компроміси з кримінальним світом заради вітчизняного спорту. Виключно заради нього.

Як же іще ми можемо пояснити ці милі фото головного військового прокурора з кримінальним авторитетом Сєвєродонецька Олександром Матросовим, він же має клікуху Матрос.

Ну не можемо ж ми з вами подумати, що Анатолій Матіос якось дотичний до наркобізнесу Матроса, правда? І це ж точно ніяк не може бути пов’язано із тими гучними заявами, що їх робив Анатолій Васильович ще у 2016 році.

Пам’ятаєте, про те, що військова прокуратура розслідує наркотрафік із Середньої Азії в Європу через Луганщину і прив’язує його до справи вбивства Ендрю? Це розслідування, до речі, так нічим і не закінчилося, у справі Ендрю вирок винесли сєпару Сергію Лук’янову, і жодної згадки в ній про наркотрафік немає.

Думаю, раптова любов до боксу Анатолія Матіоса тим більше ніяк не пов’язана з тим, що одвічний «дах» Матроса, Геннадій Іваненко, який до 2010 року був керівником УБОЗу на Луганщині, тепер цілий заступник голови Луганської ВЦА. Ходять чутки, що Іваненко продовжує кришувати різні схеми — від відкатів і корупційних схем до відвертого криміналу. Може й неправда, Анатолію Васильовичу видніше.

Тим більше це ж просто бокс, правда?
Просто фото заступника генерального прокурора з кримінальним авторитетом. Нічого особливого)

Світлина від Ольги Решетилової.

Загрузка...

Джерело