ВАЖЛИВО! ЗАРАЗ!!! Рада розглядає введення воєнного стану (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

Видео Новости

Сьогодні, 26 листопада, Верховна Рада України під час позачергового засідання розглядає законопроект про затвердження указу президента Петра Порошенка про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) щодо введення воєнного стану через агресію Росії

Про це повідомляє Depo.ua.

Нагадаємо, Порошенко підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) щодо введення воєнного стану через агресію Росії.

Низка народних депутатів пропонують компромісний варіант запровадження воєнного стану — терміном на 30 днів і лише на Приазов’ї.

Довідка: 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі — «Бердянськ», «Нікополь» і «Яни Капу».

Загрузка...

Відомо про шість поранених українських моряків, у важкому стані — двоє. Всього в трьох суднах, захоплених Росією, 23 людини.

26 листопада України Петро Порошенко оголосив про рішення запропонувати Верховній Раді запровадити воєнний стан.

За фактом агресивних дій Росії у Керченській протоці СБУ порушила справу за ст. 437 Кримінального кодексу України «Планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни». Особовий склад СБУ приведений у повну бойову готовність.

Сьогодні, 26 листопада, президент України Петрпо Порошенко провів телефонні переговори з генсеком НАТО, за результатами яких сторони домовилися зібрати екстрене засідання Україна-НАТО.

Джерело