ВАЖЛИВО!! Зараз Париж у вогні! Ситуація в столиці Франції виходить з-під контролю! Протестувальники палять все, що горить

Видео Новости

Протестанти в столиці підпалюють все, що може горіти

Близько 75 тисяч чоловік беруть участь в масових заворушеннях в Парижі, викликаних підвищенням цін на пальне.

Ситуація в місті виходить з-під контролю, розлючений натовп чинить свавілля в столиці Франції.

Низове рух “жовтих жилетів”, що складається переважно з представників середнього класу і дрібних підприємців протягом двох тижнів послідовно перекриває дороги, підступу до нафтосховища і влаштовує масові акції протесту, на які уряд не має відповіді.

Влада Парижа стягують додатково тисячі поліцейських в столицю, щоб втихомирити страйкуючих.

Увечері 1 грудня протести досягли піку. Повідомляється про те, що спалені 19 поліцейських автомобілів. Натовп увірвався в Палац Броніар (раніше там розташовувалася біржа) розграбувала його і потім підпалила.


На кадрах подій видно, як правопорушники підпалюють припарковані авто парижан і з криками штовхають палаючі машини на поліцейські авто.

За повідомленням Liberation в декількох багатих дистриктах Парижі – Тріумфальна Арка, Ріволі, Авеню Фош, Бульварі Капуцинів “йдуть вуличні бої”. Біснується натовп трощить автомобілі, вириває зі стійок муніципальні велосипеди, розбиває радари і світлофори.

Авеню Фош була перекрита барикадами. На Бульварі Осман натовп атакував поліцейських, жорстоко побивши декількох з них.

Раніше ми повідомляли, що масові заворушення спостерігаються в багатьох французьких містах, однак епіцентр народного обурення щодо підвищення цін на бензин знаходиться саме в Парижі.

Загрузка...

Більше двох тижнів «жовті жилети» блокують дороги, палять шини і підривають піротехніку. Поліція вдається до водометів, сльозогінного газу та гумових кийків.

На фото, які публікують у соцсмережах, видно, що серед мітингувальників багато постраждалих. Поліція стверджує, що поранені є і серед правоохоронців. Мітингувальники стверджують, що спецназ атакує усіх, без розбору.

Нагадаємо, на президента скоєно замах прямо на урочистих заходах.

 

Також Politeka писала, що у Франції задумали розкол територій, є перші наслідки.