СМЕШКО: Я намагався чесно виконувати свій обов’язок, дуже люблю свою батьківщину, і до мене підходів немає

Новости

Екс-керівник СБУ Ігор Смешко розповів, що його неодноразово збиралися вбити, проте спроб завербувати його іноземні спецслужби жодного разу не робили.

Колишнього голову Служби безпеки України (СБУ) Ігоря Смешка багато разів намагалися вбити. Про це він заявив в авторській програмі Дмитра Гордона «ГОРДОН» на «112 Україна».

Смешко не назвав кількості спроб, а також їхніх подробиць.

У своєму інтерв’ю екс-керівник СБУ також зазначив, що його жодного разу не намагалися завербувати.

«У всьому світі, з давніх-давен, для цього може бути ідеологічне або фінансове підґрунтя, або ж володіння критичним компроматом, який можна використовувати. Проте, Бог милував, я намагався чесно виконувати свій обов’язок, дуже люблю свою батьківщину, і до мене підходів немає», – додав Смешко.

 

Смешко очолював СБУ з 4 вересня 2003-го по 4 лютого 2005 року. Після звільнення з військової служби у званні генерал-полковника він став головою громадської організації «Сила і Честь», а потім і однойменної політичної партії.

У квітні 2014 року Смешко став радником в.о. президента України Олександра Турчинова. У жовтні 2014 року президент України Петро Порошенко призначив його керівником Комітету з питань розвідки при президенті України.

Джерело