SOS!! Знайомий Віталія, завербований спецслужбами, прийшов додому та залишив пакет. Відразу ввірвалися група спецпідрозділів мвс та сбу

Новости

Сергій Бойко

Старо-Новорічне привітання від антинародного режиму «по-новому» !

На фото побратим Віталій Благодарний разом з родиною. Віталій є український націоналіст. З 2012 року свободівець. Учасник майже всіх протестних акцій домайданівського періоду. На початку Майдану був затриманий мусорами, відразу опісля штурму кабміну 24 листопада 2013 року. Таким чином він став першим політв’язнем-майданівцем.

Два місяці провів у сізо, а вийшовши з під варти, відразу повернувся до антирежимної боротьби. Боротьбу цю не припиняв до останнього часу (оскільки Революція Гідності триває досі). Попередні два роки працював радником міського голови Конотопа, побратима Артема Семеніхіна, де разом з ним протистояв місцевій (і не лише місцевій) риго-порохівській антиукраїнській банді. Восени вже минулого року, у Віталія та його дружини Тетяни народилася донька. А тепер, антинародний режим «по-новому» вирішив помститися Віталію за націозахисну діяльність, та лишити його родину без чоловіка та батька..

Вчора вранці Віталія було затримано. Обставини затримання наступні:
Один знайомий, котрий ймовірно був завербований спецслужбами (інформація перевіряється), прийшов до Віталія додому та залишив пакет (з невідомим вмістом) для зберігання. Майже відразу до помешкання увірвалася спільна група спецпідрозділів мвс та сбу, й перевернувши помешкання вилучили цей самий пакет, в якому як виявилось була граната.

Опісля Віталія затримали й відтоді утримують у відділку сбу. Завтра (вже сьогодні, 14.01) в одному з судів міста Суми, йому обиратимуть запобіжний захід. Час та місце ще уточнюється, оскільки прокурори та гебешники намагаються приховувати дану інформацію, але ймовірніше за все, це буде в другій половині дня (коли будуть відомі деталі, напишу оновлення в дописі й коментарях). Тож прохання до всіх небайдужих громадян, приїхати на суд, та допомогти побратиму вийти на волю й до своїх рідних!

Разом — сила!

Слава Nації!

Оновлення:
Справа має відбутися в Зарічному районному суді міста Суми, за адресою вул. Академічна 13. Час суду мають остаточно призначити після 16ї години.
— разом із Віталій Благодарний.

Джерело