СХІДНА МУДРІСТЬ! Саудівський шейх розповів, як за 5 хвилин вирішити взагалі будь-яку проблему з дружиною

Новости Общество Социальные сети

Нещодавно саудівська газета «Аш-Шарк аль-Аусат» опублікувала статтю відомого вченого і проповідника шейха Аїда аль-Карні, в якій автор дає поради щодо врегулювання сімейних конфліктів, інформує Ukr.Media у світі.

Шейх аль-Карні — автор книг «Не сумуй!», яка стала бестселером: її переклали на 30 мов світу, а загальний тираж досяг 10 мільйонів примірників. Своє захоплення книгою висловив тоді ще принц, а нині король Саудівської Аравії Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд, який прочитав її тричі.

Про суть свого методу, що дозволяє за 5 хвилин вирішити будь-яку проблему з дружиною, шейх аль-Карні розповів на одній із зустрічей з мусульманської аудиторією.

«Не тільки Ейнштейн і Ньютон можуть робити великі відкриття. Схід теж на щось здатний, — сказав він з посмішкою. — Ейнштейн, наприклад, відкрив теорію відносності. Я теж зробив відкриття, про яке написав у газеті, яке отримало широке розповсюдження в інтернеті.

Воно називається «Чудодійний засіб для сімейного життя». Його використання буде запорукою сімейного щастя. Багато хто вже випробували це засіб і залишилися дуже задоволені результатом.

Отже, в чому полягає суть мого методу?

Якщо виникла сварка з дружиною, постарайся не відповідати їй, не залякуй її підвищеним голосом і погрозами. Не говори їй слів типу: «мовчи, жінка, ти не права».

Жінці треба виговоритися — дай їй це зробити. При цьому не треба сидіти, втупившись в екран телевізора, не звертаючи на неї уваги.

Капітулюй перед нею! Лагідно схили свою голову і сиди смиренно, коли вона говорить. І ні в якому разі не відповідай їй, будь ти хоч тричі прав.

Скажи: “Безумовно, ти права. Я каюся перед Всевишнім. Обіцяю тобі, що цього більше ніколи не повториться.

Взиваю до тебе про прощення заради Бога. Я зробив помилку — шайтан поплутав. Але двері покаяння відкриті. Обіцяю, що більше так не буду».

Жінка завжди емоційна, нею керують почуття. І, як правило, вона милосердніша за чоловіків.

Загрузка...

Жінка доглядає за хворими близькими, коли сама хворіє. Жінка виношує дитину, годує її, притискаючи до грудей.

Вона дарує душевне тепло чоловікові. Піклується і доглядає. Тому капітулюйте перед своєю дружиною і навіть не намагайтеся їй перечити!»

ДЖЕРЕЛО