Мати військовополоненого моряка відмовилась писати сину листа російською мовою (ВІДЕО)

Видео Новости Общество

Жінка раніше працювала вчителькою російської мови.

Мама полоненого моряка, Андрія Оприска зі Львівщини, мала змогу надіслати листа до свого сина напередодні суду, втім не зробила цього, адже мусила б писати російською.

Про це вона розповіла у коментарі до сюжету телеканалу НТА.

За словами Ольги Оприско, вона добре знає цю мову, адже колись працювала учителькою російської мови та літератури, тому написати листа іноземною – було б зовсім не важко. Втім, не за теперішніх обставин.

«Принижуватися перед ними я не хочу. Тому що хлопці ще в тяжчому положенні… і відмовилися на російській мові розмовляти, вимагали перекладача. То і я не буду так само», – пояснила жінка.

Більше – у відео. Прямі ефіри «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.

Нагадаємо, Лефортівський суд Москви продовжив на три місяці арешт усім 24 військовополоненим українським морякам, котрих росіяни незаконно затримали біля Керченської протоки.

Як писав “Вголос”, затримані країною-окупантом у районі Керченської протоки українські моряки відмовилися давати свідчення у Лефортівському суді Москви.

Нагадаємо, 25 листопада російські військові захопили українські катери “Бердянськ” і “Нікополь” і буксир “Яни Капу” в нейтральних водах Чорного моря.

Усі 24 військовополонені українські моряки заявили слідству, що вони є військовополоненими.

Джерело

Загрузка...