ДЕМЧУК: Ти диви! Нічого не сказав, сів у літак і полетів до Ізраїлю. Без Томосу, без Епіфанія, навіть без Наріка…

Новости

Rostyslav Demchuk

Ти диви! Нічого не сказав, сів у літак і полетів собі до Ізраїлю… Без Томосу, без Епіфанія, без Гройсмана, а головне, без Наріка. Як так ?!?

Тож на Давоський форму Петро Олексійович спізниться. Це однозначно. Ну, не вперше. А може з Нетаньяху полетять разом прямо з Тель-Авіва у Давос одним літаком.

20-21 січня 2019 року Президент України Петро Порошенко здійснює офіційний візит до Держави Ізраїль — помідомляє прес-служба президента.

Програмою візиту передбачена зустріч Петра Порошенка з Патріархом Єрусалимським Теофілом ІІІ. Заплановані також переговори глави Української держави з Президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліном, Прем’єр-міністром Держави Ізраїль Беньяміном Нетаньягу та Спікером Кнесету Ізраїлю Юлієм Едельштейном.

У ході візиту заплановано підписання Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль.

Загрузка...

Президент також проведе зустріч з Патріархом Єрусалимським Теофілом ІІІ.

Не виключено, що Петро Порошенко зустрінеться у Ізраїлі і з українським бізнесменом і меценатом Ігорем Коломойським. Можливо саме заради цього Петро Порошенко і помандрував на Землю Обітовану?

На фото: Петро Олексійович стрімко й рішуче підіймається трапом на борт №1 з назвою «Україна».

Джерело