СБУ не помічає!? Прихильник “Новоросії” обійняв високу посаду на Харківщині: “Фанат Сталіна і Захарченко” (ФОТО)

Новости

Віце-мера Лозової з питань Об’єднаних територіальних громад Олексія Корпана запідозрили симпатіях до Росії й антиукраїнській пропаганді

Лозовий став заступником міського голови 31 серпня минулого року всупереч думці місцевих ветеранів АТО і активістів, пишуть «Коментарі. Харків».

Журналісти знайшли на сторінці чиновника в соцмережі чимало доказів того, що він поширює антиукраїнську пропаганду, захоплюється Сталіним і вбитим ватажком бойовиків «ДНР» Олександром Захарченком, а нинішню владу називає «ставлениками майдаунів».

Що стосується мера Лозової Сергія Зеленського, то він подібному не здивувався. Ба більше, він упевнений у своєму підлеглому.

«Формуючи команду, я надаю перевагу людям, які розуміють, що роблять. Я його (Корпана) вибрав і запропонував депутатам, які, до речі, майже одноголосно прийняли – ну 2 були проти, 6 утрималися зі зрозумілих причин, за партійними. Він тричі був селищним головою в Панютині. Якби я не був у ньому впевнений і бачив у ньому сепаратиста, бачив би в ньому проросійську людину, антиукраїнську, я б його не призначав. Так, він комуніст у душі, але це не заважає йому працювати на благо суспільства. Якщо я почую хоч одне слово проти України, я йому вирву язика і звільню з посади», – запевнив він.

Сам Корпан, коли розгорівся скандал навколо його перемоги на виборах, заявив, що його «політичні погляди не заважають виконувати обов’язки керівника органів місцевого самоврядування».

Джерело