Ось так і живемо. Боремось з корупцією… На хабарі спіймали куму керівника САП Холодницького

Новости

Ось так і живемо. Під час отримання чергового хабаря затримано куму керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Анна Кулинич займає посаду заступниці керівника Фастівської місцевої прокуратури Київської області

Джерело

****

Заступниця керівника Фастівської прокуратури Анна Кулініч погоріла на хабарі у $3000

Як повідомили у головному управлінні СБУ у м. Києві та Київській області, співробітники Служби безпеки України спільно з генеральною інспекцією Генеральної прокуратури викрили на систематичних хабарах заступника керівника однієї з міських прокуратур Київської області.

За відкритою інформацією, мова йде про заступницю прокурора Фастівської місцевої прокуратури Анну Кулініч.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодила механізм одержання неправомірної вигоди від приватного підприємця за невжиття заходів реагування щодо припинення незаконної торгівлі газом.

За свої послуги з «кришування» протиправної діяльності прокурор вимагала від представника комерційної структури разову «таксу» у розмірі три тисячі доларів США та щомісячно – двадцять тисяч гривень.

У ході досудового розслідування перевіряється причетність керівника та заступника прокурора Фастівської місцевої прокуратури щодо вимагання та отримання від громадянина неправомірної вигоди у сумі 3000 доларів США та 20000 гривень за невжиття заходів прокурорського реагування по функціонуванню на території Фастівського району мереж газових АЗС», — написала прес-секретар Генерального прокурора Сарган.

Також працівниками СБУ перевіряється інформація щодо причетності до незаконних дій керівника міської прокуратури.

Загрузка...

Джерело