«Зобов’язуюсь НЕ розголошувати!» 1000 гривень в обмін на розписку про підтримку Порошенка. На Волині скуповують голоси виборців

Новости

У Волинській області серед населення поширюють зобов’язання на підтримку чинного глави держави Петра Порошенка, пропонуючи взамін матеріальну винагороду.

Про це повідомив депутат Волинської облради Володимир Кучер, передає власкор ІА “Вголосу”.

За інформацією депутата, такі “зобов’язання” зараз розносять і пропонують підписати людям в обмін на 1000 гривень. У документі йде мова про підтримку зусиль Президента Порошенка “у розбудові держави” і про намір “сприяти його подальшій роботі на посаді глави держави”.

Також той, хто підписав документ, зобов’язаний не чинити дій, які дискредитують Президента та БПП “Солідарність”, не займатися підкупом виборців, не працювати на користь інших кандидатів чи політичних сил, не розголошувати інформацію, отриману під час своєї діяльності, не працювати у виборчих комісіях, не порушувати порядок організаційних виборчих заходів, не брати участь у будь-якого роду провокаціях, не вчиняти інших злочинів чи правопорушень проти виборчих прав.

Нагадаємо, голова Волинської ОДА Олександр Савченко має мільйонні статки, проте не знає, звідки у нього взялися гроші.

Також скандальний голова Волинської ОДА погрожує депутатам поліцією.

Джерело