Ось 4 ДУЖЕ Нeбeзпeчних дні в лютому 2019! Що ПОТРІБНО зробити, щоб не потрапити у бiду

Новости Общество Социальные сети

Ось 4 найнебезпечніших дня в лютому 2019 року. Давайте разом розберемося, що потрібно зробити, щоб не попасти у бiду.

5 лютого – молодик.

В цілому дуже позитивний день. Але є деякі небезпеки, які підстерігають необізнаних людей в цей день. Енергетика дня дуже сильна. Це означає, що будь-які негативні побажання, навіть сказані в жарт може здійснитися. У цей день уникаємо конфліктів і будь-яких негативних побажань. Тим, хто провокує вас на конфлікт бажаємо про себе всього самого найкращого.

12 лютого – день втоми і апатії

Багато відчують небажання нічого робити в цей день. Все буде буквально валиться з рук. І це абсолютно нормально, якщо враховувати той факт, що в цей день жодна планета не буде знаходитися в активному стані. А зростаючий Місяць у Тельці буде лише посилювати апатію. У цей день прислухайтеся до себе і забезпечте відпочинок і затишок. Полежте, не плануйте ніяких активностей на цей день. Забезпечте собі повноцінний сон в цей день. І вже на наступний день ви відчуєте новий приплив сил.

16 лютого – день ревнощів, заздрості і самотності

Вся справа в зростанні Місяця в Рaку. Чутливі люди відчують, як негативні емоції, такі як ревнощі, заздрість, туга буквально хлинуть хвилею. Що робити? Не вживати ніяких рішучих дій в цей день, уникати з’ясування відносин. Кожній негативній емоції дякувати за те, що вона прийшла. Вже на наступний день ви побачите ситуацію зовсім з іншого боку.

27 лютого – день протилежних бажань

У цей день багато відчують, що їх буквально тягне в різні боки. Те буде хотітися галасливій компанії, то усамітнення. То сісти на дієту, то солодкий торт. Причина в спадаючому Місяці в Стрільці. Дайте собі можливість володіти суперечливими бажаннями, шукайте компроміс.

Джерело