«В кінці кожного року я звітуюсь , що зроблено, куди пішли кошти». Максим має шокуючі результати поліпшення рівня життя людей

Новости

Tatiana Panyutina

Друзі !

Загрузка...

Розкажіть своїм друзям , рідним і знайомим , чому Максим Голосний , голова сільської ради села Єлізаветівка , що на Дніпропетровщині ,не маючи жодного шансу навіть бути в списках кандидатів в президенти України, в сьогодняшній корумпованій олігархічним спрутом Україні , подав таки свої документи на реєстрацію. Чому ?

Що це дає , кажете ?

» Ми не маємо права обирати і бути обраними !!!
Ми позбавлені цього Конституційного права ,»- доводить Максим Голосний !!!

Максим Голосний в своїй громаді живе лише за законами нашої Конституції ! Максим створив тероторіальну громаду села ! Громада обрала його очолити її .»Згода, але лише на рік . В кінці кожного року я звітуюсь , що зроблено , куди пішли кошти , чого ми досягли . І , ящо я не подобаюсь , то можете відразу переобрати мене » , — каже Максим , даючи кожному члену громади право обирати і бути обраним !
Має шокуючі результати поліпшення рівня життя людей . Вже декілька років люди не платять за газ . За газ український , але зареєстрований в кіпрських офшорах олігарха Фірташа . Максим ,як голова сільської ради , не має права укладати угоди з іноземними компаніями по закону ! Фірташ у пастці !!! А поки йдуть затяжні судові процеси, і справа » Чий газ український чи російський ми споживаємо » знаходиться в суді,- громада не платить за газ !!!

Він доводить всьому світові , що Україна — це не бідна країна , а пограбована корумпованою системою !!!
Просто Максим Голосний, кмітливий , розумний , безкомпромісний , дуже близький до народу українець , став на сторону інтересів села , взявши в руки Констітуцію України !

I вже ламає добре налагоджену систему олігархів ! Систему , заточену на пограбування і викачку багатих ресурсів України ! Люди потрібні олігархам лише один раз на 5 років- перед виборами , президентськими і парламентськими !!!
Коли люди громади зрозуміли , що їх голова сільської ради , архітектор за освітою , побудував країну в країні !
Україна , якою правлять олігархи ,i грубо наплювали на наші демократичні права . Ta маленьке село , захищене законами Конституції !
»Іди в президенти !»- сказали прості українці .

»Добре я піду , але не маючи жодного шансу , буду ламати цю систему , гнилу і корумповану ! Почну з закону , що всі громадяни України рівні перед законом і мають рівні права », — подумав Максим і погодився ,принявши пропозицію людей .
Західні політики давно спостерігали за Максимом Голосним і запросили його на зустріч спочатку в Лондон , а потім до Європарламенту !
«Вони нічого не знають про Україну ! » — каже Максим . Чому ви завжди обираєте людей до влади одних і тих з старої системи ? У вас же вибори скоро , от і обирайте людину нову з демократичними поглядами !

Ех , Європooooo …

Це неможливо зробити — це просто сказати ! А потрібно це довести !!!
Нестардне мислення Максима і його кмітливість дають правильні рішення , як довести всьому світові ,що олігархи , плюючи на Конституцію України , заставляючи нас обирати вже 27 років з поміж себе , ще й вказують кого ! Олігархи обманом і складними корумпованими схемами обкрадають народ , доводять до страшного зубожіння , а потім згадують про голодних людей перед виборами . Люди ідуть на підкуп , не розуміючи , як можна ламати цю систему .

Максим іде в президенти , щоб довести всьому світові , що його навіть не включать у списки , бо бідна людина не може знайти 2,5 млн для застави , коли заробітня платня середня по Україні 400 дол. Цю заставу злодії при владі придумали самі , щоб ми обирали одних і тих же злодіїв . Це грубе порушення Конституції України , яка гарантує всім громадянам України рівні права !
Він закликає простих українців зробити так, як він, -реєструвати документи в ЦВК !!!
І сотні людей ,зрозумівши Максима ,пішли ! »68 людей лише з району », — пише Максим у ФБ .

Загрузка...

» Ми не маємо права обирати і бути обраними»
( Конституція України )
Захoду потрібно довести , що у простих українців є лише право воювати , бути покаліченим і вбитим !
Пірати незаконно захоплюють владу в Україні шляхом дискрімінації !!!

Ось чому Європа не розуміє , як така багата країна на газ і нафту , основні енергоносії , має найбідніших людей в Європі !!!
В Україні існує дискрімінація, і доведе це Голосний в європейському суді по правам людини ! Тоді Європа буде мати суттєві докази !
Україна буде !!!

Прокинься , Україно !
Це дуже важливо , друзі !

Зробіть репост на користь ошуканому і пограбованому народу України .
Дякую !

Джерело