Боксер у Києві побuв підлітків, які кидали в його автомобіль снігом: ВІДЕО

Видео Новости Общество Социальные сети Спорт

У Києві водій побився з підлітками, які закидали його автомобіль снігом. Згодом виявилося, що чоловік – професійний боксер та чемпіон світу з кікбоксингу.

Відео опублікували у спільноті “Київ оперативний”. Сам інцидент стався ще 6 лютого. Однак на ньому видно лише кінець бійки, де чоловік вдарив одного з підлітків та повалив на землю.. У той час як його товариші знімали е на телефон. При цьому що момент зі жбурлянням снігу на автомобіль немає, пише 24 Канал.

Згодом виявилося, що водій автомобіля – Володимир Сидоренко, український боксер, чемпіон світу з боксу серед професіоналів за версією UBA та чемпіон світу з кікбоксингу.

“Так, це був я. Я б не сказав, що сніжку (кинули, – ред.). Закрило лобове, як це може бути сніжка? Я думаю, що вони спеціально це на телефон знімали… думали що я поїду… Якби я виїхав на машині, я б потрапив в аварію”, – розповів Сидоренко у коментарі Громадському.

При цьому він додав, що першим бійку розпочали саме підлітки.

“Немає відео того, де він мене вдарив так, що я розгубився трохи. Це лише кінцівка відео, де я піднявся і почав з ним битись”, – заявив Сидоренко.

Джерело