Передайте Ганпрокурору Луценку! Беркут.net — про що пишуть в мережі бійці Беркута та ВВ

Новости

«Був би наказ — знесли б вас»

Паралельний інтернет. Зовсім не пересікається з моїм інтернетом. Провів кілька годин досліджуючи пабліки і відкриті особисті сторінки співробітників Беркуту, бійців Барсу, Тигру та інших ВВшних підрозділів. А також звичайних ментів. Пише в своєму блозі lad-dal-lad-dal.
Беркут.net — про що пишуть в мережі бійці Беркута та ВВ

Найбільш епічний паблік — ПМОП «Беркут» — оплот спокойствия страны!!! — недавно створений і активно поновлюється і набирає обороти. Є підозра, що без бійців невидимого фронту і фінансування тут не обійшлось. Дуже вже хороші і точні меседжі ментам, оперативність поновлення і правильна стратегія просування. Статус зараз — «Был бы приказ — снесли бы вас!!!!!» .

pmop-berkut

Все ще попереду — я в цьому чомусь не сумніваюсь. Треба тільки поставити в аву «СИМВОЛ НЕЗАВИСИМОСТИ УКРАИНЫ — ШЕВРОН БЕРКУТА!!!». Ставлять. Беркутня, дружини, діти, друзі. Позакривали б хоть акаунти від публіки — все ж палиться, дехто навіть номери телефонів і адреси проживання викладає.

ava

Є ще один паблік, але він адекватніший

dobryj

Ось персонаж Vetal Soldier. З Вінниці родом, служить в Київському беркуті, був в Косово, розвідник. Послужний список думаю там ого-го. Убирає бендеровскоє говно

vetal-soldier1

Діяльність значиться як «Отстрел пидаров и всякого рода остального говна засирающего оптимальный характер существования». Острэльщик підарів з дитиною. З вигляду — обичний собі мужик

Загрузка...

vetal-soldier2

Іван Казаков вот скорбить за тими кого сьогодні вночі менти пиз#или в автозаках

kazakov

І впевнений що треба ламати це майданівське бидло
kazakov2

Саша Варіненко репостить всяке. От типу:

aleks-varinenko

По ту сторону барикад, як я вже казав, свій інтернет. Все швидко репоститься і поширюється. Андрей Алтаев майже стрімить з-під КМДА.

andrei-altaiev

Але в більшості, в кого місце роботи вказане як ПМОМ Беркут (Барс, Тигр…) — на стіні машинки, дєвочки, мотоцикли та стандартні глупі откриткі. Ну десь приблизно як у Вови Драчевського — снайпера з київського Беркуту. Тому знайти шось цікаве було достатньо важко — довелось перебрати десятки анкет. Майже всі з відфільтрованих активно репостять на свої стінки відео з Банкової (трактор і провокатори з цепами) і прогон Беркута з першої спроби повалення леніна. Типу: «ось який мирный протест». На що кореша відповідають: «надо их ломать» чи «когда уже разгоните эту мразь»

vova-drachevski

Ще багато хто викладає мотивуючі фото пачок з грошима, з статусами тіпа: «Бабло — иди ко мне». Як от Максим Шевченко

maxim-shevchenko

Більш ніж впевнений, що переважна більша частина цих пацанів в тій же Європі ніколи не була. Відпочинок у них це Желєзний порт чи Затока, або відомчий санаторій десь у Судаку, і то — якщо фартане. Тому уявлення про ЄС у них приблизно таке. Чув шо замполіти їм постійно ще мозги промивають, типу в Європі — пєдіки і бомжі і безробіття. Антиєвропейського креативу дуже багато. Майже у кожного на стіні шось таке. Ось типу як у Александра Буторина

aleksandr-butorin

Клічко часто вважається американською подстілкою і зрадником. Хоча за титули поважають.

klichko

Дуууже багато проросійської імперської пропаганди

russia-with-you-pmop

А взагалі є нормальні профайли, іноді довго ржав.

travmet

Але зрозуміло одне, буде команда ці пацани — будуть вбивати. Що вони вже не раз доводили. Тому смисл носити їм чаї, годувати, в чомусь переконувати, кричати «міліція з народом» — немає жодного. Міліція давно не з народом — це організоване злочинне угруповування, яке складається з садистів, корупціонерів та бариг, яке треба давно реформувати за прикладом Грузії. Нормальні і вменяємі люди там є, але їх критичний мінімум.

Джерело