ЗАРАЗ! Суд над Порошенком. Знімає його з реєстрації кандидата на пост Президента (ВІДЕО)

Видео Новости Общество Социальные сети

Віталій Купрій:

Суд над Порошенком. Знімаємо його з реєстрації кандидата на пост Президента!

Запрошую всіх кандидатів на пост Президента прийти на судове засідання щодо скасування рішення ЦВК про реєстрацію Петра Порошенка!

Мною було подано позов до Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати реєстрацію Петра Порошенка кандидатом на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Підстава – наявність конфлікту інтересів з чинним президентом у більшості складу ЦВК.

Шостий апеляційний адміністративний суд взяв цю справу до провадження та призначив засідання на сьогодні, 13 лютого 2019 року, о 22:05 (адміністративна справа № 855/35/19), а також своєю ухвалою залучив до слухання цієї справи Порошенка.

Будь-які рішення щодо Порошенка, за які голосують залежні від нього члени ЦВК, мають бути скасовані, зокрема, і рішення про його реєстрацію кандидатом на пост Президента України!

Цього чекає весь Український народ, оскільки недопущення Порошенка до чергових виборів дасть Україні отримати нові перспективи розвитку, перемогти у війні побороти корупцію та підняти життєвий рівень населення.

Я запрошую кожного з вас взяти участь у цьому судовому процесі та прийти на сьогоднішнє засідання за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 30, зала судових засідань № 5.

ВІДЕО:

Загрузка...

Джерело