Вакарчук розповів, якого кандидата у президенти він підтримає

Видео Новости Общество Социальные сети

Кандидат у президенти повинен продемонструвати на реальних фактах, як виконував свої обіцянки у минулому, заявив Вакарчук.

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що на виборах президента України обиратиме серед тих кандидатів, які під час передвиборної кампанії виконають три умови, пише УНІАН .

Про це він розповів в опублікованому відео на своєму Youtube-каналі. Вакарчук заявив, що кандидат у президенти повинен взяти участь у теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату у прямому ефірі, без суфлера.

Крім того, кандидат у президенти має назвати імена членів своєї команди – майбутніх міністра закордонних справ, міністра оборони, начальника Генштабу Збройних сил, генпрокурора, керівника Служби зовнішньої розвідки та керівника СБУ.

Третя умова – кандидат у президенти повинен продемонструвати на реальних фактах, як виконував свої обіцянки у минулому.

“Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід”, – переконаний Вакарчук.

Загрузка...

Раніше лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що не буде балотуватися на посаду президента України у 2019 році.