10 млн грн щодня (!) офіційно витрачає Порошенко на вибори: у штабі пояснили звідки гроші

Новости Общество Социальные сети

За 7 днів передвиборчої кампанії Петра Порошенка як кандидата в президенти з рахунку виборчого фонду витратили 70 мільйонів гривень.

«За ці сім днів виборчої кампанії з рахунку виборчого фонду сплачено майже 70 млн грн, в середньому 10 млн щодня», — сказав член виборчого штабу Порошенка Руслан Князевич під час прес-конференції в Києві.

За його словами, коли Центральна виборча комісія зареєструвала Порошенка кандидатом на пост президента, був відкритий і наповнений рахунок виборчого фонду.

Водночас керівник виборчої кампанії Ігор Гринів наголосив, що Порошенко фінансує свою передвиборчу кампанію власним коштом.

Станом на 15 лютого 14 із 44 зареєстрованих кандидатів у президенти ще не відкрили банківські рахунки своїх виборчих фондів для збору коштів на фінансування виборчої кампанії. Це обов’язкова умова для початку агітації.

Серед 30 кандидатів, які вже відкрили фонди, Олег Ляшко, Юлія Тимошенко, Ілля Кива, Петро Порошенко, Володимир Зеленський, Юрій Бойко, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Руслан Кошулинський та інші.

Загрузка...

Джерело