«Війна триватиме ще довго»: чому Україна не зможе вирішити проблему Донбасу «по-хорватськи»

Новости Общество Социальные сети

За 2,5 млн гривень, які кандидати в президенти України вносять до бюджету в якості застави, можна було б повністю екіпірувати цілий батальйон, а з тих, хто сидить в кафе або посилено «качається» в спортзалах, скласти не одну бригаду. На це вказав відомий український журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

При цьому він нагадав, що коли в Хорватії в серпні 1995 року провели операцію «Буря» і за кілька днів хорватська армія ліквідувала сербський сепаратистський анклав, тоді в країні з населенням в чотири мільйони людей мобілізували 250 тисяч.

«Тобто кожен дорослий хорватський мужик не виїжджав до Європи, ховаючись від мобілізації, не лягав в лікарню, щоб відкосити від армії, не їхав на заробітки в Росію чи Польщу, не прикривався масою вигаданих і реальних проблем, щоб не брати участь у війні», — пояснив журналіст.

Однак, констатував він, у наших співвітчизників немає такої повної єдності, як у хорватів, — на рівні якоїсь національної ідеї і розуміння, що ж таке загальний борг перед батьківщиною. «І цим користуються наші противники. Тому ця війна триватиме довго», — сказав Цаплієнко.