Боягузливо промовчав: чоловік Скабєєвої відмовився захистити її честь (ВІДЕО)

Видео Новости Общество Социальные сети

Російський пропагандист Євген Попов відмовився відповісти на питання про честь його дружини Ольги Скабєєвої, яку українці публічно принизили в ПАРЄ, назвавши її рот зливним бачком.

Інцидент трапився в Мюнхені під час проведення 55-ї міжнародної конференції з безпеки повідомляє Обозреватель.

Ведучі програми The Week на каналі Прямий Пітер Залмаєв і Тарас Березовець запитали Попова, чи має намір він якось захистити Скабєєву, за яку раніше лідер Чечні Рамзан Кадиров погрожував розправою нардепу Бориславу Березі.

“Ви були дуже збентежені тим, що трапилося в ПАРЄ. Коли ви збираєтеся захищати честь своєї дружини, яку також звинуватили в тому, що її рот є зливним бачком? Так що, пане Попов? У вас є коментар? Обіцяємо, ми цього не виріжемо, як робить російське телебачення. Вас почує вся Україна”, — звернулися до пропагандиста українці.

Однак Попов протягом півтори хвилини мовчав, стиснувши губи і втупившись у телефон. Пізніше журналісти пожартували, що пропагандист “боягузливо мовчав” через те, що просто “засоромився”.

Як повідомлялось, раніше пропагандистка Скабєєва оскандалилася нахабною обіцянкою “грохнути Україну” після того, як Росія закінчить будувати газопровід “Північний потік-2”.