В інтерв’ю Трамп заявив, що на посту Президента втратив величезну кількість Грошей. А Порошенко за 2018 збільшив дохід у 82 рази

Новости

Mihail Shnayder

Несколько дней назад в Интервью The New York Times Американский лидер Дональд Трамп заявил, что на посту Президента США невозможно много Заработать. Он подчеркнул, что за Время своего Президентства только терял Деньги.

«Я Потерял огромное количество Денег, делая эту работу. Эта работа не о Деньгах» — Обьяснил Трамп. А тем временем на другом конце Земного шара, Президент одного из самых бедных Государств Мира увеличил свое Состояние в 82 РАЗА.

Вот такая вот Фантастика. А точнее Фантасмагория…

Джерело

******
Порошенко за 2018 збільшив дохід у 82 рази

Президент Петро Порошенко задекларував ще майже 550 млн гривень дивідендів від компанії Rothschild Trust Schweiz AG (Швейцарія), збільшивши таким чином сумарно задекларований дохід за 2018 рік порівняно з 2017 майже у 82 рази до більш ніж 1,3 млрд гривень.

Про це свідчать дані Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, передають Українські Новини.

1 січня глава держави задекларував 548,7 млн гривень дивідендів від Rothschild Trust і 26,2 млн гривень дивідендів від публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм Ессетс Кепітал».

Істотні зміни в майновому стані необхідно задекларувати в десятиденний термін з моменту їх отримання.

В 2018 році Порошенко вперше задекларував на 1 млн гривень 5 січня, що могло стосуватися як 2017, так і 2018 року.

Останні зміни задекларовані ним на 575 млн гривень 1 січня 2019 року, відповідно, отримані вони були, швидше за все, ще в 2018 році.

Загрузка...

Таким чином, всього за минулий рік Президент задекларував 1,1 млрд гривень дивідендів від Rothschild Trust (їй була передана в траст частка Порошенка в кондитерській корпорації Roshen), 181 млн гривень дивідендів від «Прайм Ессетс Кепітал», 28,8 млн гривень доходів від Міністерства фінансів за відчуження цінних паперів та корпоративних прав, 13,7 млн гривень процентного доходу від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку (МІБ) та 0,8 млн гривень доходу від продажу нерухомості.

Відповідно, сумарно задекларований з початку 2018 року дохід Порошенко становив понад 1,3 млрд гривень.

Ця сума майже у 82 рази перевищує задекларований Президентом дохід за 2017 рік, який становив 16,3 млн гривень.

Йдеться саме про порівняння задекларованих главою держави доходів, а не його прибутку.

Джерело