ГРОЙСМАН: Зміни відбуваються у всіх сферах життя, ми відновлюємо економічне зростання. Все буду робити, аби Україна стала заможною державою

Видео Новости

Volodymyr Groysman

За 5 років ми пройшли складний шлях реформ та змін. Ми підсилюємо армію, відновлюємо економічне зростання, відкриваємо нові ринки, змінюємо якість життя. Сьогодні я хочу подякувати кожному Герою нашої держави, хто прийняв рішення і поставив державу вище своїх власних інтересів.

Хочу подякувати кожному українцю, який вистояв. Наше майбутнє лежить в об’єднаній Європі. Я вірю в європейську Україну, вірю в нашу незалежність. І все буду робити, аби Україна стала сильною, заможною європейською державою. Ми обов’язково переможемо!

Держстат підтвердив наш прогноз зростання економіки. ВВП України зріс на 3,4% у четвертому кварталі 2018 року (порівняно з аналогічним періодом 2017 року).

Ми правильно обрали точки росту і весь рік активно впроваджували програми підтримки агросектора, оновлення промисловості, спрощували регуляції в будівництві та видобуванні. Це дало результат.
Системну роботу продовжимо і цього року. Нові можливості конвертуємо в зростання добробуту громадян. Українці відчують зміну якості життя.

Світлина від Volodymyr Groysman.

Загрузка...

Цього тижня Уряд звітував перед українцями про результати 2018 року. Ми змінюємо інфраструктуру, ремонтуємо дороги. Реформуємо освіту і першачки вже навчаються за стандартами #НоваУкраїнськаШкола.

Більше 25 млн українців підписали декларації зі своїм лікарем в рамках #МедРеформа. Завдяки децентралізації громади стають багатшими, у них будуються та ремонтуються школи, садочки, лікарні.
Зміни відбуваються у всіх сферах життя. І з кожним роком Україна ставатиме успішнішою. І тоді кожен українець відчує, що жити йому стало комфортніше.

Звіт Уряду був головною темою цього робочого тижня. Більше подробиць дивіться в моєму відеощоденнику 24/7.

Джерело