ДАНИЛКО-УКРАЇНЦЯМ за критику Нацвідбору на Євробачення: “Досить ляпати язиком”

Новости Общество Социальные сети

Данилко зауважив, що не читає в інтернеті негативних коментарів. Народний артист України Андрій Данилко, найбільш відомий як Вєрка Сердючка, прокоментував критику на адресу національного відбору на «Євробачення-2019» в Україні.

На адресу національного відбір постійно “летить” критика, Данилко зауважив, що часто українцям хочеться «поляпать» язиком. «Я завжди можу відповісти за свою оцінку. Є певний набір якостей, на який я орієнтуюся », – сказав Данилко. Він зауважив, що не читає в інтернеті негативних коментарів.

23 лютого відбудеться фінал національного відбору на Євробачення 2019, і українці дізнаються хто ж представлятиме країну в Ізраїлі.

Напередодні фіналу Національного відбору на «Євробачення-2019» «ФАКТИ» поговорили з одним із суддів конкурсу – відомим артистом Андрієм Данилком. Музикант розповів про своїх фаворитів, недоброзичливців і відповів на нападки з приводу групи KAZKA.

– У цьому році дуже великий інтерес до Національного відбору, – сказав Андрій Данилко. – Хоча я і так завжди вважав, що наш відбірковий конкурс – найкращий з усіх мені відомих. Мені навіть писали деякі московські журналісти, захоплюючись тим, який у нас крутий відбір. Мовляв, у них подібного і бути не може!

– Хто для вас явний лідер фіналу?

– В цьому році явних лідерів немає. З тієї шістки, яка пройшла в фінал, на мій погляд, будь-хто може представляти нашу країну. Коли я як член журі ставив свої оцінки, для мене було важливим ще раз побачити вподобаних артистів у фіналі. Я буду приймати рішення під час прямого ефіру. Хоча в підсумку вибирати нашого представника – глядачеві.

– Не дивлячись на ваше захоплення нацвідбору, на його адресу багато і негативних коментарів.

– А я просто їх не читаю! Знаєте, в нашій країні треба мати «панцир», щоб не реагувати на такі дурниці. Адже народ часто просто хоче «поляпать» язиком. Наприклад, пишуть, що я «тягну групу KAZKA», тому що ми артисти однієї продюсерської компанії. А чому тоді ніхто не згадує, як в минулому році я їх «ворухнув», критикуючи і ставлячи низький бал ?! Я завжди можу відповісти за свою оцінку. Є певний набір якостей, на який я орієнтуюся. Я, наприклад, не розумію, як люди не бачать, що у KAZKA є своє обличчя і впізнаване звучання, а це в наш час велика рідкість! Як на мене, група за рік дуже зросла.

– Мабуть, від її виступу глядач чекав все ж більшого.

– А я скажу так: просто їм не пробачили успіх! Особливо на західному музичному ринку. Чого від KAZKA можна було очікувати ?! Що на Нацвідборі буде «Плакала-2»? І, до речі, коли ця композиція тільки з’явилася, ніхто не сприйняв її як шедевр. Повинно було пройти якийсь час. Ось і з новою піснею, яку вони заспівали на відборі, буде та ж ситуація: чим більше її будуть слухати, тим більше вона сподобається. Як на мене, пісня має ауру і дозовану етніку, від якої не втомлюєшся. А публіка, яка приїжджає на «Євробачення», повірте, не хоче слухати тужливі мотиви! Вона хоче розуміти, про що композиція. А у KAZKA відмінний текст.

– Вокал солістки – Саші Зарицької – вас не збентежив?

Загрузка...

– Я сидів у залі і не почув жодної проблеми. Мені здається, вона взагалі співала, як пластинка. Просто люди поставилися до їх виступу занадто емоційно: Данилко в журі – значить, підсуджував. Але в цьому і є моя відповідальність! Так само було і з Melovin, коли я розумів, що він готовий представляти нашу країну. Для мене важливо, що рік від року на «Євробаченні» ми показуємо цікавого артиста – більше або менше він комусь подобається. Але ми ж не можемо щороку вигравати!

– Ігор Кондратюк, наприклад, вважає, що на «Євробачення» повинна їхати група Freedom-jazz.

– Що стосується їх пісні «Купідон», то в ній немає нічого особливого. Чудова музика для «дорогого вар’єте». Чому колективу поставили таку високу оцінку ?! Тому що їх виступ був дуже легким і професійним. Коли в другому півфіналі здавалося, що починаєш засинати під всі ці пісні «з сумними», Freedom-jazz немов «відкрили кватирку»! Зрозуміло, що при цьому вони надихалися виступом відомої артистки та співачки Вєрки Сердючки, але я дуже радий, що це було зроблено делікатно.

– У першому півфіналі ви поставили найвищий бал MARUV.

– Так, щоб ще раз побачити її номер в фіналі. До речі, після першого прямого ефіру, пізно ввечері, я ще раз переслухав пісню Ані. Вона здалася мені млявою, в ній немає приспіву, багато в чому вторинної. Але я хочу побачити, як буде виглядати її номер на тлі інших учасників. Хоча, якщо порівнювати номер MARUV і «ЦеШо», то, зрозуміло, що MARUV просто створена для «Євробачення»!

– Найсильнішими вокалістами Нацвідбору називають групу Аnna MARIA.

– Мені здається, розбуди її солісток вночі – і вони безпомилково «вступлять» в будь-яку ноту. Мене лише бентежить візуальний ряд дуету. До речі, щось я сказав на адресу колективу – і тут же «добрі люди» зачепилися за мої коментарі. Знаєте, це таке самоствердження за рахунок образи відомих людей. І так на адресу будь-яких артистів. Наприклад, у фінал потрапила команда Yuko, і відразу на них посипалася критика, мовляв, це незрозуміло що. І що ви думаєте? На наступний день після Нацвідбору солістка злягла з температурою сорок, а музикант в той же день зламав ногу. Я кажу: люди, зупиніться! Це я вже «битий-перебитий» і, якщо хочете, можу знову повторити свою фразу з торішнього Нацвідбору: «Іди в п …». Вона, до речі, стала вже мемом.

– Одні з фаворитів цьогорічного відбору – Brunettes Shoot Blondes – потрапили під вашу критику.

– Мені здалося, що їхня пісня, показана на позаминулому Нацвідборі, була хітом. Але тоді, напевно, спрацював ефект новизни групи, тому ми очікували від хлопців чогось особливого. Я їм сказав, що «фішка» з роялем не для «Євробачення» – вони не зможуть там зіграти на ньому наживо через «мінусовій» фонограми. Такий «трюк» більше підходить для кліпу або концерту. Для мене оцінка пісні на «Євробачення» – це перш за все композиція, потім – візуальний образ і ефекти навколо. А у хлопців вийшло все навпаки.

За матеріалами УНІАН

Джерело