«Гіркін здав Путіна»: це ВІДЕО потрібно розповсюдити і зберегти для Гааги

Видео Новости Общество Социальные сети

Если Великий Реконструктор говорит: «Мне решительно порекомендовали засветиться» — это означает, что его руководство (может даже России) сразу решило выставить Славянск личной инициативой гиркина, не больше (блин, а уйти не порекомендовало?);

— если Великий Реконструктор говорит: меня и путина могут судить в Гааге — это однозначно означает, что на статью международного трибунала они заработали.

ВІДЕО:

У 2014 році президент Росії Володимир Путін мав величезну підтримку народу й міг сформувати нову еліту, однак він цього не зробив, заявив колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) у коментарі «Рой ТВ».

«Він залишився зі старою елітою, але тепер позбувся її підтримки. Він утратив підтримку гіпотетичних патріотів… Йому зараз не вірить ніхто. Він усіх кинув і всіх обдурив. Він усіх здав, показав себе слабаком, натуральним слабаком. Фактично обнулив увесь гігантський кредит довіри, який у нього був. Це треба було зуміти», – розповів він.

Колишній ватажок бойовиків зазначив, що президент РФ «провисає в повітрі», бо спробував «сидіти на двох стільцях». І додав, що зараз в Росії залишилося тільки дві фігури на політичному полі – Путін і опозиційний політик Олексій Навальний.

«Якщо є всього дві фігури взагалі на всьому політичному полі, це Путін і Навальний, то у населення, яке зараз досить швидко бідніє, може виникнути велике бажання проголосувати за Навального… Так, вибори у нас проводять за принципом «за кого б не проголосував, усе одно в комп’ютері результат буде видано потрібний». Це ще з 1996 року», – розповів Гіркін.

Він додав, що після фальсифікації результатів президентських виборів Навальний може стати «хлопчиком для биття», а може серйозно протестувати, заручившись підтримкою розчарованих у Путіні еліт.

«Протестувати хоча б за зразком київського Майдану 2004 року або, припустимо, Майдану 2013–2014 років. Підкреслюю, якщо до того часу еліти остаточно відмовлять Путіну в легітимності, він може хоч до 10 мільйонів збільшувати національну гвардію, це ніяк і нічим йому не допоможе», – підсумував екс-ватажок бойовиків.

Джерело