«Ти негідник, кнопка, бл**ь!» Кернес із матами підвищив вартість проїзду у Харкові (ВІДЕО)

Видео Новости Общество Социальные сети

Незважаючи на скандал і зірвану сесію, Харківська міська рада вирішила підтримати рішення виконавчого комітету про підвищення тарифів на проїзд у міському електротранспорті, які зараз оскаржують у суді.

Голосування відбулося, незважаючи на протести представників громадськості, присутніх на засіданні, пише Мediaport (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця).

На початку засідання учасники протесту заблокували трибуну, вимагаючи від міськради виконати рішення суду про призупинення дії нових тарифів на проїзд у метро, трамваях і тролейбусах.

"Ти негідник, кнопка, бл**ь!" Кернес із матами підвищив вартість проїзду у Харкові

Мер Геннадій Кернес двічі оголошував перерву, однак депутати все ж підтримали рішення 55 голосами. Тариф на проїзд у трамваях і тролейбусах на 6 гривень і тариф на проїзд у метро на 8 гривень міськрада вирішила вважати «такими, які на даний час забезпечують належне перевезення пасажирів».

Присутні в залі представники громадських організацій почали гучно протестувати. Кернес звернувся до правоохоронців з вимогою забезпечити порядок.

На слова мера про те, що рішення щодо тарифів «обговорювалися всюди», зокрема на постійних комісіях міськради, представники громадських організацій відреагували скандуванням: «Брехня!»

Сам Кернес, не соромлячись, висловив екс-депутату Дмитру Мариніну, який був присутній на сесії:

«Послухай ти, негіднику, ти не вмієш розмовляти з людьми, ти розумієш це чи ні? Виведи свою групу людей звідси! І досить тут взагалі нам вказувати, хто ти є такий? Ти кнопка, бл***!»

«Цей свавільник вже дістав! Я тут міського голови не бачу. Тут наперсточник і кримінальник», — зі свого боку кричав у мегафон активіст Маринін.

Зазначимо, що о 10:00 в поліцію подзвонив чоловік, який повідомив, що чув на мітингу перед будівлею мерії про підготовлюваний теракт. Поліція виїхала на виклик, однак, незважаючи на повідомлення, людей з будівлі міськради не евакуювали, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Загрузка...

Джерело