Який клінічний діагноз тут доречний? Луценко, проти якого є справа про НЕЗАКОННЕ ЗБАГАЧЕННЯ, у 2015 був автором закону, який сьогодні називає «мертвим»

Новости Общество Социальные сети

Центр Протидії Корупції

Це прекрасно. В 2015 році Луценко, який очолював фракцію БПП, був одним з авторів закону, що передбачав кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Закон був однією з умов запровадження безвізу з Євросоюзом.

Сьогодні Луценко, проти якого ведеться слідство якраз за незаконне збагачення, «прозрів». Каже, що запропоновані ним же норми є «мертвими». Який клінічний діагноз доречний в даному випадку?

А Луценко і всі, проти кого ведеться слідство, святкують. Бо справи НАБУ за статтею «незаконне збагачення» доведеться закрити.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53755 — Тут закон, автором якого, зокрема, є Луценко. В ньому якраз і запроваджувалась крим.відповідальність за незаконне збагачення.

***
Oleksandr Morozov: Люди! Не будьмо ж бидлом! Люди! Годі мовчати! Доки ця погань при владі буде цинічно брехати? Їм всього світу мало! Жадоба їх роздирає! Вони, немов би не люди. Серця у них немає. Годі усе терпіти! Годі брехню ковтати. Треба про свою гідність, Хоч й запізніло, згадати!

Джерело