«Мы не продаём..! Президент должен подойти. В Одессе на «Ярмарке» показывали красивую еду!» Який дрімучий совок Порошенко побудував в Україні!

Новости

Тетяна Висоцька

Ну який же дрімучий совок за останні роки Порошенко побудував в Україні! Сьогодні президент за наші гроші літав в Одесу. Танцював на ярмарку.
А потім виявилося, що до його приїзду ярмарок фактично знаходився в режимі очікування: одеситам не дозволяли почати святкувати, поки пєрвий не ознайомиться.

Ось що написала сьогодні свідок подій Suzanne Dostaleva:
«Мы не продаём..! Ждём комиссию, а потом президент должен подойти …»
Сегодня в Одессе на «Ярмарке»у Облсовета показывали красивую еду!!!
Нужно пи@дец как презирать соотечественников и боготворить президента, что бы в такой форме заставлять проголодавшихся одесситов гулять по рядам, созерцая еду!

Начало ярмарки в 12:00, но даже к 14:00 продавать или угощать людей ещё не разрешали!!!»

Світлина від Тетяни Висоцької.

Maryna Byshenko: Таке враження, що Янукович був святий

Olgakano Kanoz: Вони близнюки

Тетяна Висоцька: Янукович боявся журналістів, людей — тому не поводив себе, як бидлоцар. Навпаки, намагався сподобатися. А цей нічого не боїться — навіть більшість журналістів перетворив на прислугу.

Порошенко — найгірше, що було в історії незалежної України. Він не лише цинічно обікрав державу і зробив біднішим кожного українця, він створив ситуацію, коли держава живе у приниженні, він розтоптав все, що було для нас коштовним — перемогу Майдану, цінності, за які загинула наша Небесна сотня, він принизив волонтерів та добровольців АТО, він зараз всіма діями перетворює народ, який п‘ять років тому повстав за високі ідеали, на скотину та холуїв.

Так, він найгірший, і дуже сподіваюся, що отримає покарання за свої вчинки.

Джерело