«Суверенітету України над Одесою вже майже немає. Одесу сьогодні повністю контролює російська мафія» (ВІДЕО)

Видео Новости

Одесу сьогодні повністю контролює російська мафія. Там відбувається узурпація влади однією кланово-олігархічною групою, яка зібрала у своїх руках виконавчу та частину судової влади області. Таким чином їм нічого не заважає домовитись з росіянами на більш вигідних умовах.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK заявив одеський громадський активіст Сергій Стерненко.

ZIK

Він зазначив, що думає про попередні три замахи на його життя постійно і усвідомлює загрозу щоразу, коли іде додому, кудись у публічне місце чи просто сідає в автомобіль.

«Я розумію, що кожна хвилина може стати останньою. Я розумію, що якщо замовники або хоча б організатори вищої ланки не сидять, то може бути і четвертий раз. І наступний раз може бути не таким, як три попередні. Маю на увазі, що я можу не залишитись живим після цього», – каже активіст.

З його слів, після попередніх замахів він став значно уважнішим, хоча є і багато негативних наслідків цього і це не той досвід, який би він радив комусь пережити.

«Це не фаталізм, однозначно. Я розумію, що це моя історія, це відбулось зі мною. Я залишився живим, отже я вже переміг. Чи залишусь я живим найближчий місяць чи рік? Я не знаю. Це реальна загроза, яка є не тільки щодо мене, а й щодо багатьох інших активістів», – підкреслив Сергій Стерненко.

Він наголошує, що щодо деяких одеських активістів така загроза є значно серйознішою, ніж щодо нього, оскільки вони своєю громадською діяльністю дістали імовірних замовників значно більше.

«Ці люди сьогодні у ще більшій небезпеці. У вересні минулого року стріляли в Олега Михайлика, і він пережив клінічну смерть. Це було зроблено показово. Якщо я собі десь дозволяю показати середній палець прокурору області, в обличчя назвати начальника поліції області злочинцем, то Олег дуже ліберальна в цьому плані людина», – зауважив громадський діяч.

Відтак, переконаний він, така жорстока спроба вбивства Олега Михайлика була не так особистою розправою з ним, як зухвалою спробою залякати ціле середовище одеських активістів.

«Як юрист можу сказати, що згідно з Кримінальним кодексом, це називається терористичним актом, оскільки він вчинений саме з метою залякування населення. Це здійснювалось, щоб показати, що, мовляв, будете виступати проти, матимете таке», – переконаний Стерненко.

Крім того він заявив, що після того, як 2 травня 2014 року Одеса змогла захистити себе від «руского міра» і відбитись від створення «Одеської народної республіки», вона програла і стала «бандитською народною республікою».

Загрузка...

«Одесу сьогодні контролює російська мафія, її контролюють люди, які дуже тісно пов’язані з криміналітетом і є його частиною. Якщо ми не звернемо увагу на цю проблему, можемо отримати дуже серйозні проблеми для нашої територіальної цілісності в майбутньому», – заявляє активіст.

З його слів, сьогодні у «Південній Пальмірі» відбувається узурпація влади однією кланово-олігархічною групою, яка зібрала у своїх руках виконавчу та частину судової влади області.

«Що заважає цій групі домовитись з росіянами на більш вигідних умовах про існування Одеси у складі іншої країни? Та нічого. Або ж їм навіть не треба відділятись від України під іншими прапорами. Вони можуть залишити зовнішню атрибутику, але формально суверенітету України не буде над цим регіоном. Його вже майже немає», – переконаний Сергій Стерненко.

Нагадаємо, згідно з повідомленням Генпрокурора Юрія Луценка, кримінальну справу щодо нападу на лідера громадської організації «Небайдужі» Сергія Стерненка передали для подальшої роботи до Києва через підозру про змову між нападниками і окремими правоохоронцями.

Джерело