“Я не люблю Бандеру” — Гордон зробив сміливу заяву (ВІДЕО)

Видео Новости

Ставити мовні та історичні питання перед президентськими виборами – безумство, країну потрібно не розділяти, а збирати.

Про це в інтерв’ю Politeka заявив телеведучий Дмитро Гордон.

«Питання про мову в переломні для країни періоди можуть ставити або дурні, або ті, хто ловлять рибу в каламутній воді, або агенти ФСБ. У нас є країна, вона – різна. У Харкові одні пріоритети, у Львові – інші, у Вінниці – треті, а в Сумах, може, – четверті. Не рахуватися з цим не можна. Якщо ми хочемо зібрати країну в купу, потрібно на час відкинути історичні суперечки», – зазначив он.

Найшкідливішою суперечкою для країни Гордон вважає дискусію на тему – був Степан Бандера героєм чи ні.

«Я – людина, яка не любить Бандеру, і про це заявляю публічно. Я єдиний депутат Київради, який голосував проти перейменування Московського проспекту на Петрівці в проспект Бандери.

Я вважаю ідеологію Бандери першоджерелом багатьох національних проблем в країні. Але я кажу, давайте на історичні теми говорити потім, коли у нас буде сильна Україна. Я готовий змиритися з пам’ятниками Бандері у Львові і в Тернополі. Не хочете в Харкові і в Луганську – не треба», – каже ведучий.

Загрузка...

На його думку, країну сьогодні потрібно «не розтягувати, а збирати». Національною ідеєю Дмитро Гордон вважає освіту.

«Українська національна ідея – це освіта. Чим більше буде освічених, грамотних людей, тим менше буде бидла, яким можна керувати і вести на забій. Чим більше буде освічених молодих людей, тим більше у нас шансів побудувати успішну і красиву Україну», – сказав він.

Нагадаємо, раніше глава Соцпартії України Ілля Ківа заявив, що захищати Батьківщину в 2014-му році його вчили не Бандера і не Шухевич, а його дід – Герой Радянського Союзу. І він цим пишається.

Говорячи про те, як вирішити конфлікт на Донбасі і як повернути Крим, Ілля Ківа підкреслив, що зараз в України не вистачить матеріально-технічних засобів, щоб зробити це військовим шляхом.

«Можна до безкінечності горлопанити гасла, але від цього ні на сантиметр не посунуться вперед державні кордони України. П’ять років ми перебуваємо на одних і тих же позиціях. У 2016-му році я поїхав з фронту, з тих пір нічого не змінилося. Тільки солдати гинуть. Генерали не гинуть, вони в кабінетах», – сказав соціаліст.

Джерело