Поширюй! Обшуки на заводах Порошенка. Бігус розворушив зміїне кодло, ниточки від якого тягнуться до чинного президента та його оточення

Новости

Тетяна Висоцька

Прочитайте до кінця, покажіть цей текст порохоботам: таке треба знати і пам’ятати. Бігус розворотив зміїне кодло, ниточки від якого, як би не намагалися це прикрити посадовці, тягнуться і тягнуться до чинного президента України Петра Порошенка та його оточення.

НАБУ вчора, 13 березня, проводило обшуки на миколаївському заводі «Зоря-Машпроект», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром».
Детективи перевіряють закупівлі заводом матеріалів і деталей з РФ за завищеними цінами.

Раніше розслідувачі вже з’ясували, що ще у 2015-му році місцеве СБУ направило на завод лист, в якому рекомендувало звернути увагу на завищення ціни постачальниками. Але активні дії з розслідування чомусь почалися саме зараз.

А я хочу розповісти про те, хто саме керує державним «Зоря-Машпроектом». Це – Костянтин Едуардович Картошкін, довірений менеджер Петра Порошенка, який з 2009 року входив до керівного складу його кримського підприємства «Севастопольський морський завод» – а з 2014 року після приходу Порошенка до влади в Україні очолив стратегічне оборонне підприємство, а пізніше – список партії «Блок Петра Порошенка» на виборах до обласної ради.

Примітно, що після захоплення Росією Криму Севморзавод Порошенка на чолі з Картошкіним фактично визнав російську владу, і вів ділове листування з Міністерством промисловості і торгівлі РФ. Причому, як відмітила свого часу «Економічна правда, вживаючи термінологію, яка суперечить українському законодавству: «Кримська республіка» та «місто федерального значення Севастополь».
Підписував листи до агресора Костянтин Картошкін. (Листи на фото)

Пізніше проти порошенківського менеджера навіть відкрили кримінальну справу за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Доля справи невідома, хоча раз він продовжує працювати, то певно відома: закрили чи прикрили.

Ще один факт. У лютому 2018 року, даючи покази під присягою у судовому засіданні про державну зраду Януковича, Андрій Сенченко, з березня 2014 — заступник глави Адміністрації президента Олександра Турчинова, під присягою заявив, що однією з причин зриву виведення українського флоту з Криму стали дії кількох керівників місцевих підприємств, у тому числі Севморзаводу Петра Порошенка, які попросили владу Росії заборонити передачу кораблів ВМС України через те, що Україна мала фінансові заборгованості перед ними. Уявляєте?!!!

«У травні 2014 року відбувся, на мій погляд, абсолютно дикий епізод, коли чотири українські підприємства, включаючи ЦКБ «Чорноморець», ПП «Острів» і «Севастопольський морський завод», що належить Петру Порошенку, письмово звернулися в окупаційну адміністрацію Севастополя з вимогами не випускати українські кораблі до тих пір, поки вони не розрахуються за раніше виконані ремонти.

При цьому борги були копійчані, що не мільйонні. Так ось, «Севастопольському морському заводу», що належить Порошенку Петру Олексійовичу, були, по пам’яті, винні 400 тисяч гривень. Лист від імені цього підприємства на окупаційну владу Севастополя підписав пан Картошкін», — розповів тоді Сенченко.

Покажіть цей текст порохоботам.

Світлина від Тетяни Висоцької.Світлина від Тетяни Висоцької.

Загрузка...

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.