Подаю факти, як Порошенко допомагає заробляти в Україні російському мільярдеру Дерипасці — другу Путіна (ВІДЕО)

Видео Новости

Yevhen Kuksin

Анонс!

Сьогодні представлю факти як Петро Порошенко допомагає заробляти в Україні російському мільярдеру Олегу Дерипасці (той що з Настею Рибкою). Це у штатах він під санкціями, а от у нас все гуд.

Обороти на мільярди гривень.

Розслідування двома мовами, так як нашим буде пофіг, а от правоохоронці у штатах мають зацікавитися…

Oksana Markarova ви ж зрозуміли про що я?

Загрузка...

Українські санкції проти російського капіталу на стільки сурові, що потрапивши під них – друзі Путіна не лише не зупиняють свій бізнес, а ще й отримують можливість платити менше податків.🔺

📩Згідно зі службовими даними Міністерство фінансів України (Oksana Markarova) та Державна фіскальна служба України, в 2018 році Миколаївський глиноземний завод Олега Дерипаски мав заплатити до бюджету 1 млрд 72 млн гривень, а заплатив 53 мільйони. Так вийшло через цікаву аферу яку завод провернув разом із митницею.

💩 Я вже мовчу, що Дерипаска під санкціями і його бізнесу як такого не могло би бути в Україні. А тут, мало того що працювати дозволяємо. Так ще й податки по мінімуму збираємо.

Російський мільярдер Олег Дерипаска судиться із США, аби його виключили з санкційного списку. Під санкціями – через політику рф проти України.

📕До речі Дерипаска під санкціями і в Україні. Але не судиться. Бо українські санкції не стали на заваді його бізнесу.

📁 Його завод у Миколаєві виробляє глинозем і галій. Ціна галію йде від $320 за один грам (!). Повторюю: санкції не стали причиною зупинки заводу чи збитків.

📩 Отримав у розпорядження внутрішні документи Міністерства фінансів.

🤷‍♂️Як виявилось, за останні роки Миколаївський завод міг би заплатити податків на 2 мільярди гривень. Але не сплатив, через цікаву аферу з Державна фіскальна служба України…

От так

Джерело