Наші успіхи бачать у світі!! Лише для наших опозиціонерів зроблене Порошенком за останні 5 років – це фікція

Новости

Ірина Луценко

За словами деяких наших опозиціонерів, зроблене Президентом Порошенком за останні 5 років – це фікція.

На їхню думку, відновлена з нуля українська армія, яка до Порошенка була порізана, розкрадена, роздягнута і роззута, а тепер входить в топ-10 найсильніших європейських армій – це фікція.

Так само, фікцією вони називають Договір про асоціацію з Європейським союзом і зону вільної торгівлі. На сьогоднішній день наша промисловість швидкими темпами переорієнтується на великий європейський ринок, а по деяких агропромислових позиціях українські товари – вже в лідерах Європи.

Фікцією для декого є створення Української помісної церкви, до якої перейшло вже майже 500 парафій.

Це не фікція, а лише основне з того, що зроблено за 5 років. Наступні 5 років Президента Порошенка будуть зосереджені на подоланні бідності та прискоренні економічного розвитку держави.

Наші успіхи бачать у світі, наші міжнародні партнери підтримують нас. Лише з останнього: чотири закони Конгресу США про санкції щодо РФ, резолюція Радбезу ООН стосовно ситуації в Криму, рішення ЄС не вважати Росію стратегічним партнером тощо. Реальні дії, а не фікція.

Ми перебуваємо в стані гібридної війни під час виборів. Путін змагається з Президентом Порошенком за те, хто керуватиме Україною. Шкода, що деякі опозиціонери свідомо чи несвідомо дозволяють себе використовувати.

Джерело