«Короля делает Свита». Голосуя за кандидата в Президенты, вы автоматически выбираете и его Команду

Новости

Mihail Shnayder

«Короля делает Свита» — Так однажды сказал великий Итальянский мыслитель Никколо Макиавелли. И он был Прав. Поэтому, голосуя за кандидата в Президенты, вы автоматически выбираете и его Команду.

Внимательно посмотрите на тех, кого ведет за собой тот или иной претендент на Гетьманскую Булаву. Посмотрите Внимательно на того, кто будет вместе с ним управлять нашим Государством.

А для лучшего Понимания, прямо сейчас взгляните на иллюстрацию моей Публикации. Это часть команды Петра Алексеевича. Я думаю вопросы тут Излишни. Поэтому, думайте, анализируйте и принимайте исключительно правильное решение, Друзья.

Джерело

******
Хто такий Труханов, і у чому його звинувачують

Загрузка...

До 12 років в’язниці загрожує міському голові Одеси Геннадію Труханову, якого в Україні підозрюють у розкраданні майна в особливо великих розмірах. Втім, це не єдиний скандал, в якому фігурує одеський мер, пише Deutsche Welle.

У велику політику Геннадій Труханов прийшов у 2012 році, ставши депутатом Верховної Ради від Партії регіонів. Проте вже за два роки, після Революції гідності, він залишив «регіоналів» і почав співпрацювати з новою владою. Мером Одеси Труханова обрали на дострокових виборах у травні 2014 року. Значна частина його каденції ознаменувалася протистоянням із командою колишнього губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі. Той звинувачував мера у корупційних діях та домовленостях з владою у Києві.

Російський паспорт, офшори та сепаратизм

Серед інших гучних скандалів, в яких фігурує ім’я Труханова — наявність у нього російського громадянства. Ця тема обговорюється в ЗМІ вже не один рік. Наприкінці 2017-го журналісти видання «Українська правда» знайшли дані Труханова у базі Федеральної податкової служби РФ. Згідно із ними, російський паспорт мер Одеси отримав у 2011 році. Втім, сам Труханов наявність подвійного громадянства заперечував. Не знайшли доказів цьому і правоохоронці.

Труханова часто можна було побачити з георгієвською стрічкою

Загрузка...

Про наявність у Геннадія Труханова російського громадянства два роки тому повідомляли і журналісти програми «Слідство.Інфо». Його прізвише фігурувало у «Панамських документах» разом із Павлом Лазаренком та Юлією Тимошенко. І хоча у декларації про доходи мер Одеси неодноразово вказував, що не володіє якимись бізнес-структурами, журналісти, які взяли участь у цьому міжнародному розслідуванні, з’ясували, що через низку офшорів Труханов контролює понад 20 підприємств в Україні. Коментуючи цю інформацію, мер Одеси стверджував, що не має ані офшорних компаній, ані російського громадянства, а публікації про себе називав «потоком брехні».

Геннадію Труханову не раз закидали і проросійські погляди. Зокрема, в мережі можна знайти чимало його світлин із георгієвською стрічкою на піджаку. Щоправда, ці фото зроблені іще до її заборони в Україні. Він навіть якось запропонував «новий символ об’єднання — на синьо-жовтій стрічці – георгіївська».

Звинувачення НАБУ

Нині меру Одеси та іще кільком посадовцям у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) закидають причетність до схеми із завдання збитків міському бюджету. За версією НАБУ, у вересні 2016 року мерія придбала у приватної фірми будівлю, яка раніше належала ДП Завод «Краян». За приміщення заплатили 185 млн грн, хоча сам продавець раніше купив його на аукціоні за 11,5 млн грн.

Отримані від мерії кошти, як зазначають в НАБУ, фірма-продавець спробувала перерахувати фіктивній компанії, керівник якої зараз перебуває в зоні АТО.

Про підозру меру Одеси детективи НАБУ заочно повідомили напередодні. А разом із ним також іще трьом посадовцям міської ради — заступнику мера, директору департаменту комунальної власності та голові постійної комісії з питань комунальної власності.

Вже 14 лютого Геннадія Труханова та його заступника Павла Вугельмана затримали в аеропорту «Бориспіль». На той момент мер Одеси був відсутній в країні майже два місяці. Коментуючи своє затримання, він заявив, що сам вирішив прилетіти до Києва і навіть перервав для цього закордонне відрядження, оскільки не ховається від слідства.

Нагадаємо, меру Одеси Геннадію Труханову і трьом його підлеглим 13 лютого НАБУ заочно оголосило підозру, адже всі вони знаходилися за межами України. Ще трьох осіб — затримали. Мова йде про справу щодо купівлі Одеського заводу тяжкого кранобудування за 185 мільйонів доларів. За збігом, півроку до цього будівля коштувала всього 11 мільйонів гривень. НАБУ встигло заарештувати рахунки, на які одесити переказали отримані гроші.

Джерело

*******
Сергій Лещенко: Розенблат. Не тільки корупціонер, але і незаконний депутат?

Історія Полякова-Розенблата – це діагноз українській політиці. І якщо Поляков – це просто дрібний шахрай, який на хвилі Майдану проліз в Раду та швидко розміняв довіру людей на нікчемні хабарі, то Розенблат – більш важкий випадок. Це симптом зрощування влади та бізнесу, від якого потерпає Україна всі роки незалежності.

Сергій Лещенко: Розенблат. Не тільки корупціонер, але і незаконний депутат?

Саме гермафродит політики та комерційних інтересів породив українську корупцію. Конкретно у випадку Розенблата взагалі незрозуміло, навіщо він, успішний бізнесмен на момент виборів 2014 року, пішов у Верховну Раду – не існує інших пояснень, окрім як для отримання додаткових бізнес-можливостей.

Бажання отримати депутатство зіграло з Розенблатом злий жарт. На сьогодні він не тільки підозрюється у хабарництві. Є документальні підтвердження того, що Розенблат незаконно прийняв присягу депутата, тому що на той момент був сумісником.

Нами отримано підтвердження, що, сівши в крісло Ради, він продовжував бути директором фірми I.S.R International Limited в німецькому Дортмунді, де у нього зареєстровано сімейний бізнес.

Згідно з Загальним реєстраційним порталом земель Німеччини (Gemeinsames Registerportal der Länder), з 5 вересня 2008 до 22 грудня 2014 року Борислав Розенблат був одноосібним власником та керівником фірми I.S.R. International Limited (номер у реєстрі HRB 21441), зареєстрованою за адресою Hӧrder Semerteichstraße 183 44263 Дортмунд, Німеччина.

Дортмундська фірма I.S.R. International Limited є дочірнім філіалом компанії I.S.R. International Limited, зареєстрованої у Бірмінгемі, Велика Британія.

Тобто на момент вступу у повноваження депутата Верховної Ради – а це сталося 27 листопада 2014 року – Розенблат був сумісником, хоча закон зобов’язує скласти всі повноваження до цього моменту.

Зібрання акціонерів німецької фірми Розенблата відбулося лише 22 грудня 2014 року. В присутності нотаріуса була проведена процедура перереєстрації фірми з новообраного депутата на його сина Олега Розенблата, 13 липня 1991 року народження.

Згідно з протоколом зібрання акціонерів, обидва Розенблати – Борислав та Олег – мешкають за адресою Auf der Kuhweide 33, 44265 Дортмунд, Німеччина.

До самого німецького реєстру зміни було внесено взагалі 21 квітня 2015 року, через півроку після присяги Розенблата.

Переклад Протоколу зборів акціонерів компанії «I.S.R. International Limited GmbH»

Ми, єдині акціонери фірми «I.S.R. International Limited GmbH», зареєстрованої в Загальному Реєстраційному Порталі у Дортмунді під номером HRB 21441, без надсилання завчасних повісток та без дотримання жодних строків, провели зібрання акціонерів та вирішили наступне:

1. Голова компанії Борислав Розенблат, народився 25.05.1969, який мешкає за адресою Auf der Kuhweide 33, 44265 Dortmund, складає свої повноваження.

2. Новим головою фірми призначається пан Олег Розенблат, народився 13.07.1991, підприємець, який мешкає за адресою Auf der Kuhweide 33, 44265 Dortmund. Голова фірми наділяється повноваженнями одноосібно представляти акціонерне товариство та самостійно, або представляючи треті особи, укладати угоди.

Цим оголошую засідання акціонерів закритим.

Дортмунд 22.12.2014

Підпис (Розенблат Борислав)

Підпис (Розенблат Олег)

Будучи сумісником, Розенблат вчинив порушення закон України «Про статус народного депутата України» (пункт 6 статті 3) та Конституцію України (стаття 78).

У зв’язку із сумісництвом Розенблата на момент отримання ним депутатських повноважень мною подано документи в НАБУ і Генпрокуратуру для позбавлення його депутатського мандату.

Але Розенблат є лише наслідком проблеми. Прихід такої люди до Верховної Ради випливає з небажання президента Порошенка зламати виборчу систему Кучми-Януковича, де половина законодавчого органу обирається в мажоритарних округах.

В результати, мажоритарка повторно інфікувала парламент вірусом корупції, але також дозволила Банковій за допомогою тіньових потоків, державних закупівель та призначень побудувати комунікаційні канали з одномандатними депутатами та гарантувати собі їхню лояльність.

Тому прецеденти Розенблата будуть повторюватися у нинішньому парламенті доти, доки він не проведе головну антикорупційну реформу – і не ухвалить новий закон про вибори.

Джерело