Порошенко ПЕРЕГРАВ Путіна: заява Волкера підтверджує, що на міжнародній арені це вже всі помітили

Новости Общество Социальные сети

Низка ЗМІ опублікували заяву спецпредставника США по Україні Курта Волкера, який заявив, що між Порошенком і Путіним є особиста неприязнь. Коментуючи інформацію, український блогер, ветеран АТО з ніком Джон Сміт відзначив, що, звичайно ж, є особиста ворожнеча, саме тому в заяві Волкера немає ніякої сенсації. Природа цієї ворожнечі в ураженні Путіна перед Порошенко на переговорах в Мінську.

Про це в своїх спогадах ще описав президент Франції Олланд. Путін настільки крутився як вуж на сковорідці, брехав і нахабно поводився, що, навіт,ь зазвичай спокійна Меркель прямо йому пригрозила дипломатичною ізоляцією.

Блогер пише, Путін потрапив у глухий кут, тому що Порошенко виявився сильнішим нього, як особистість. Він не піддався на погрози, на «російський наліт». Путін при всіх заявив: «ваші війська оточені, опір даремний» – чим навіть в якийсь момент вибив з сідла присутніх. Порошенко ж не піддався і навпаки повів наступ на Путіна – що «я тобі цього не дозволю».

І план Путіна на переговори провалився, а іншого плану у нього не було. У Порошенка же був план А, план Б і ще план В і Г. З наскоку федералізація не вийшла і довелося Путіну обговорювати порядок, запропонований Порошенком.

Тому Путін почав тягнути час, сподіваючись на «котел з 8 тис украми», виходити радитися, пішов спати, чим остаточно і поховав свою позицію в очах посередників і «Порох» вигриз перемогу в тій ситуації.

На думку ветерана АТО, ця поразка чисто міжособиста. Одна людина виявилася сильніша за другу і це з великою образою сприймається Путіним – дрібним карликом з комплексом маленького зросту, з якого пропаганда за 20 років зліпила образ мачо верхи на коні, і він сам в цей образ повірив. А тут раптом несподівано програв якомусь шоколаднику.

А інші ураження лише знову і знову давали під дих карлику – безвіз раніше, ніж в РФ, Асоціація незважаючи на підкилимні ігри з референдумом в Нідерландах, нарешті Томос, та й взагалі харизма Порошенко на нашому просторі, коли він як людина набагато яскравіша Путіна, активніша , красномовніша.

Джерело