Дорогі друзі! І не друзі! Благаю вас – не перетворюйте вибори на громадянську війну! Не нав‘язуйте свій вибір усім довкола.. — Положинський

Новости Общество Социальные сети

Дорогі друзі!

І не друзі!

Загрузка...

І зовсім-зовсім не друзі!

Благаю вас – не перетворюйте вибори на громадянську війну! Не нав‘язуйте свій вибір усім довкола – принаймні, не робіть цього в надто агресивній формі. Не зневажайте інший вибір чи інше бачення, не породжуйте ненависть одне одного лише на основі різниці у поглядах, не ображайте когось лише за те, що він не розділяє ваших політичних вподобань і симпатій.

Обговорюйте, але не поливайте, дискутуйте, але не лайтеся, переконуйте, але не переходьте на особисте, аргументуйте, але й прислухайтеся до аргументів.

Якщо ви з опонентом сходитеся в тому, що Україна має бути самостійною і незалежною державою, дбати про власні інтереси, розвивати свій потенціал у всіх напрямках, захищати свою територію та свій народ, то значить в головному ви вже однодумці. А те, що в кожного своє бачення того, яким шляхом цього досягати, – привід для ведення діалогу, а не для розпалу ворожнечі.

Хто би не став чи не стала Президентом, він чи вона не зможе нашкодити Україні, якщо ми з вами цього не дозволимо. А не дозволимо ми тільки тоді, коли матимемо єдність та повагу одне до одного.
І хоч подаю я своє звернення у дещо жартівливій формі, все це дуже серйозно. Історія свідчить – там, де починався наш внутрішній розбрат, закінчувалася Україна.

Благаю, не дайте шансу зовнішнім і внутрішнім ворогам розділити нас!

Олександр Положинський

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.