Дружина Зеленського допустила “маленьку” обмовку під час інтерв’ю телеканалу ICTV показавши ставлення чоловіка до виборів

Новости Общество Социальные сети

Дружина кандидата відкрито називає “проектом” можливе президентство свого чоловіка, як ніби мова йде про нове шоу на телеканалі”, а не про керівництво державою.

Олена Зеленська, дружина шоумена і кандидата в президенти Володимира Зеленського розповіла, що від президентських амбіцій чоловіка її довго оберігали, однак після деякого шоку було прийнято тверде рішення про підтримку.

Загрузка...

“Я була відверто й агресивно проти початку цього проекту. Тому що це дуже важкий проект, навіть не проект, а інший напрямок в житті. Але мене, напевно, намагалися берегти.

І самі ранні плани, коли все це обговорювалося з колегами, близькими соратниками – не можу сказати, що від мене це приховували, але оберігали від зайвої інформації, щоб я завчасно не нервувала “, – сказала вона в ефірі телеканалу ICTV.

Зеленська підкреслила, що її чоловік – надзвичайно цілеспрямована людина, тому безглуздо протистояти рішенню, яке він прийняв.

Джерело