Тривожно! Всі спецслужби зайняті ВИКЛЮЧНО виборами. Київ плавно перетворився на притон для злочинців

Новости

Назар Приходько

Під Києвом, у Яготинському районі Київської області, громадянин Білорусі, який там перебував в розшуку за шахрайство, по звірячому вбив та спалив тіло водія служби таксі «UBER» з метою заволодіння готівкою та транспортним засобом, аби в подальшому продати його на запчастини…

Водій був киянином 1982-го року народження, у нього була дружина та діти…

Знаєте, на тлі того, що громадянин РФ, Луан Кінгіссеп, якого ТРИ роки шукали за вбивство водія «Блаблакару» Тараса Познякова — проживав весь час у Києві поки сам себе не підірвав, на тлі того, що цей виродок з Білорусі, який був у розшуку — так само безперешкодно мешкав в столиці, постає питання: чому Київ плавно перетворився на притон для усілякого роду злочинців?

Нагадати вам як нещодавно на бульварі Верховної Ради накрили «сходняк» під головуванням грузинського «вора в законе»? Чи нагадати вам про зростаючу етнічну злочинність на вулицях Києва, апологетами якої є вихідці з Північного Кавказу та арабських країн?

Ні, я розумію, що подібний злочин міг скоїти і громадянин України, ба більше — етнічний Українець, але я саме про тенденцію. Київ перетворюється на своєрідну Тортугу, де панує беззаконня та свавілля і все це на тлі того, що перші особи Держави, включно з керівниками силових структур та спецслужб — зайняті ВИКЛЮЧНО виборами… Тривожно мені.

Джерело