Готуються! МВС у засекреченому режимі закуповує водомети для розгону демонстрацій

Новости

Незгодних з поглядами вищого керівництва на забезпечення безпеки у період виборів звільняють.

Міністерство внутрішніх справ України (МВС) закуповує для Національної гвардії водомети для розгону демонстрацій, приховавши покупку в державному оборонному замовленні.

Про це інтернет-виданню UA1 повідомило джерело в МВС.

Державне оборонне замовлення дозволяє засекретити будь-яку закупівлю техніки, призначеної для забезпечення обороноздатності країни. Як зазначає співробітник міністерства, поліцейські водомети до цієї категорії техніки не належать, їх було включено в документ лише для того, щоб засекретити покупку.

Водночас 18 березня президент Петро Порошенко звільнив заступника командувача Нацгвардією генерал-майора Валерія Бондаря, який відповідав за питання громадської безпеки.

За однією з версій, причиною звільнення стала незгода Бондаря з поглядами вищого керівництва на забезпечення безпеки в період виборів. Востаннє поліцейські водомети використовувалися під час масових акцій протесту в центрі Києва у 2014 році.

Раніше президент Порошенко заявив про загрозу здійснення терактів і диверсій у період виборів, попросивши спецслужби працювати «з повною віддачею сил».

Джерело