На ФОТО перехід на залізничній станції Київ-Волинський. Яких вам реформ не вистачає???

Новости

Alex Chehov

На фото переход на ж/д станции Киев-Волынский.
Напомните, сколько получают начальник Укрзализницы и Киевавтодора?
Каких тебе реформ не хватает?

Джерело

*******

Укрзалізниця: зарплата керівника у 200 разів вища за оклади співробітників

Зарплата керівника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова становить 920 тис. гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив нардеп від партії «Відродження» Ігор Хохич.

СУТЬ. За інформацією Хохича, за рівнем зарплати Євген Кравцов посідає 3-тє місце серед європейських залізничних чиновників. Вище отримують тільки керівники британської компанії Network Rail – 79,8 тис. євро і французької SNCF – 38,2 тис. євро.

ПРИКЛАДИ. Як приклад Хохич наводить розміри зарплат інших європейських чиновників залізничних компаній. Так, глава угорської MÁV Magyar Államvasutak Zrt. отримує 17,9 тис. євро на місяць, керівник чеської České dráhy, a.s. – 16,7 тис. євро, глава литовської Lietuvos geležinkeliai – 6,6 тис. євро.

ЦИФРИ. Хохич вказує, що зарплата в.о. голови правління «Укрзалізниці» у 102 рази вище середньої зарплати по Україні. А середню зарплату рядового працівника підприємства вона перевищує у 228 разів.

ЗАЗНАЧИМО, що до кінця осені 2018 року «Укрзалізниця» планує завершити реформу поділу поїздів на три категорії: комфорт, стандарт і економ.

Джерело

Загрузка...