Термін0во!! Реакція Порошенка на результати екзит-полів. Це потрібно чути! (ВІДЕО)

Видео Новости Общество Социальные сети

Чинний Президент України Петро Порошенко прокоментував інформацію про те, що у першому турі виборів за даними екзит-полів лідирує кандидат Володимир Зеленський. Сам Порошенко на другому місці за лідерством, тож потрапляє у другий тур виборів.

Відповідно до результатів Національного екзит-полу станом на 18:00, на виборах президента лідирує Зеленський з 30,4% голосів та Порошенко – 17,8% голосів.

Порошенко подякував усім, хто взагалі прийшов на вибори і проголосував.

«Ключовою передумовою нашого курсу є вільні і демократичні вибори. І сьогодні я всіх вітаю з тим, що Україна блискуче пройшла цей тест», – сказав чинний президент.

Він назвав вибори такими, що відповідали всім стандартам ОБСЄ та подякував виборцям за те, що його команда продовжує боротьбу у другому турі.

«Я хотів би подякувати тим виборцям, які не зважаючи на тонни бруду, які йшли хоч з п’ятої колони Росії, хоч від каналів олігарха-втікача, дуже швидко розібралися у хитросплетінні з 39-ти кандидатів, і не чекаючи другого туру, вже зараз підтримали вступ України в НАТО та ЄС», – заявив Порошенко.

Недруги з Росії, українці вам так само зламають сценарій і другого туру. Ось побачите,
– звернувся він до країни-агресора.

При цьому Порошенко визнав, що це ще не перемога, але «це величезний крок до перемоги, який ми зробили». За словами політика, він не відчуває жодної ейфорії, а критично і тверезо розуміє той сигнал, який суспільство подає сьогодні чинній владі.

Це суворий урок для мене. Це серйозний привід для ретельної роботи над помилками, допущеної протягом останніх років. Але не помиляється той, хто нічого не робить,
– сказав чинний глава держави.

Він нагадав українцям, що це їм вирішувати – куди Україна піде, хто буде верховним головнокомандувачем, хто представлятиме державу на міжнародних зустрічах з західними партнерами, і хто представлятиме Україну в розмовах з Москвою.

Ми маємо зберегти санкції, як потужну мотивацію Росії теж брати участь у цих переговорах. І представляти Росію буде не Максим Галкін,
– наголосив Порошенко.

Джерело

Загрузка...