В другому турі буде інша стратегія. Наше завдання – мобілізувати електорат. Суспільство потребує відповідей не по-приколу (ВІДЕО)

Видео Новости

Ірина Луценко

Звичайно, за результатами першого туру хотілося б бачити менший розрив, але будьмо об’єктивними. У тому шквалі нищівної критики, якому було піддано Петра Порошенка (70% від всіх кандидатів), отримати високий результат було неможливо.

В другому турі буде інша стратегія. Наше завдання – мобілізувати електорат, а також пояснювати покроково, що Петро Порошенко пропонує зробити на наступні 5 років, його програму боротьби з бідністю, розвитку економіки і т.п.

Українське суспільство мусить почути відповіді на ключові питання: хто і про що говоритиме з Путіним, що буде з окупованими територіями, як створити нові робочі місця? Серед іншого мають бути відповіді і на такі питання: чи поверне Коломойський $101 млрд, виведений з «Привата», через що державі довелося рятувати фінансову систему ціною пенсій, зарплат і соціальних допомог українців?

Суспільство потребує відповідей не по-приколу на дуже серйозні питання, які стосуються життя держави, всіх нас із вами. Потрібні #дебати між кандидатами.

Загрузка...

Джерело