Важливо!! Зеленський зробив гучну заяву щодо Донбасу та Криму

Новости

Зеленський гідно відповів на незвичайне запитання і розвіяв усі сумніви про своє ставлення до окупованих територій
Зеленський зробив гучну заяву щодо Донбасу та Криму

За словами Володимира Зеленського, Крим – це Україна, а відповідаючи на питання «Що почалося на сході України навесні 2014 року і триває досі?» він сказав, що «у нас віджали нашу територію, але це тимчасово».

Про це він розповів в ефірі одного з шоу.

До того ж, на питання «як зупинити війну», Зеленський заявив, що війну зупинити неможливо.

«У війні ти або програєш, або виграєш. Ми можемо перемогти. Дипломатією, економічним зростанням і реальним зміцненням армії», — говорить Зеленський.

У той же час Зеленський назвав національну ідею, яка зможе об’єднати країну. За його словами, це «гідний, вільний і багатий українець».

Варто нагадати, що Скандал навколо дебатів чинного глави держави Петра Порошенка і його опонента у другому турі Володимира Зеленського набирає небачених обертів.

Чергову скандальну заяву з приводу «словесного поєдинку» кандидатів прозвучала у четвер, 4 квітня, передає Hromadske.UA.

У повідомленні говориться, що Порошенко нібито запросив Зеленського здати аналізи на алкоголь і наркотики в медпункті «Олімпійського», де, імовірно, відбудуться дебати.

Очевидно, таким чином гарант відповів на вимоги слуги народу про публічні вибачення і аналізи перед дебатами і алкоголь і наркотики.

Джерело

 

Загрузка...