“Хто ж так аналізи здає?!”: Кличко потужно потролив Порошенка і Зеленського

Новости Общество Социальные сети Спорт

Український боксер Володимир Кличко пропонує кандидатам в президенти України Володимиру Зеленському та Петру Порошенко здати аналізи в міжнародній організації World Anti-Doping Agency.

Про це він написав 5 квітня в Facebook, пише УП.

За словами спортсмена, ранкові новини про здачу “допінг контролю” кандидатами в президенти України його здивували і розсмішили.

“Та вже, якби так спортсмени здавали тести на допінг, то були б усі суперменами. Адже кожен зробив це окремо і причому в “своїй лабораторії “, – написав він

“Якщо ви такі відкриті і зацікавлені в об’єктивному результаті, то зробіть це за репутаційно перевіреним  методом в міжнародній організації World Anti-Doping Agency”, – додав брат київського мера.

Кличко стверджує, що може допомогти організаційно в процесі, “щоб це не виглядало так кустарно” і попросив кандидатів “довіритися професіоналам”.

За його словами, він вже відправив запит про можливість таких тестів в WADA і сподівається, що кандидатам в президенти не відмовлять.

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) – незалежна структура, що здійснює координацію боротьби з допінгом у спорті. Агентство було засноване в 1999 році.

5 квітня Зеленський і Порошенко здали аналізи у різних місцях. Зеленський здав лише кров, а Порошенко кров, сечу і волосся.

джерело